Ruch Chorzów – Legia Warszawa 30.05.2013

Kibice Ruchu wypełnili swój młyn, który przez 90 minut wspierał piłkarzy dopingiem. Gospodarze zaprezentowali także oprawę. Na płotach wywieszono scenerię architektoniczną Górnego Śląska na żółto-niebieskim tle z widocznymi kopalniami i stadionem Ruchu, a na środku odsłonięta została nowa flaga „Śląscy Ekstremiści”. Całość uzupełniła kartoniada niebiesko-biała i żółto-niebieska oraz dwie sektorówki z herbami Ruchu Chorzów i Górnego Śląska.

Na meczu zadebiutowała także nowa flaga Świętochłowic. Na płocie zawisła także flaga Slovana Bratysława oraz fanka Frente Atletico. Dla tych drugich przygotowany był także transparent z gratulacjami dla Atletico za zdobycie Pucharu Króla – „Atletico El Rey de la capital”.

Legioniści przyjechali do Chorzowa w około 1000 osób. Wszyscy byli ubrani w jednolite koszulki koloru białego. Przez cały mecz starali się prowadzić doping. Po obu stronach nie brakowało „wymiany uprzejmości”. Warto dodać iż na sektorze gości pojawił się prezes Legii Bogusław Leśnodorski.

Ruch Chorzów:

oprawa:

Na meczu debiutują dwie nowe fany Ruchu:

Legia Warszawa:

Prezes Legii:

zdjęcia: Niebiescy.pl | Fot. Piotr Kucza

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments