Kibice Polonii Warszawa jadą do Krakowa

Powoli zbliża się kolejna runda rozgrywek Pucharu Polski, w 1/16 drużyna Polonii Warszawa wylosowała Wisłę Kraków, z którą 7 listopada zmierzy się w Grodzie Kraka.

Jak poinformowała grupa Ultras Enigma, na to spotkanie zostały zamówione bilety i Czarne Koszule będą pierwszą ekipą, która od wydarzeń w Radłowie (więcej informacji na ten temat TUTAJ) zasiądzie na sektorze gości przy Reymonta.

 

Relacja Ultras Enigma:

Jedziemy do Krakowa, informacje o zapisach wkrótce! Rozwiewamy wszelkie wątpliwości, zamówiliśmy bilety na mecz Pucharowy z Wisłą Kraków.

Nie widzimy powodów dla których mielibyśmy nie wspierać naszych zawodników w tym meczu wyjazdowym. Nie popieramy i nigdy nie popieraliśmy sprzętu, jednak krakowski klimat jest znany wszystkim od lat, tak samo znany jak to, że legia próbuje narzucać swoje zdanie, umoralniać i kierować kibicowską Polską.

Dlatego też zamiast pisać donosy na transparentach, my wolimy jechać i wspierać naszą Polonię w Krakowie.

guest

18 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
@MAKS
@MAKS
2 dni temu

Ale do Was nikt sie idioto nie wybiera to jaki zakaz? ;D

DZ22
DZ22
3 miesięcy temu

Czy ktoś jeszcze będzie wierzył np. na meczach reprezentacji, gdy polonistki będą tam się tłumaczyły, że z bandą wrwe nie mają nic wspólnego?

Pawuhokol
Pawuhokol
3 miesięcy temu

Podobno kewin komar widział jak to było Będzie prowadził doping na Legii

Sadi
Sadi
3 miesięcy temu

Masz rację Legia do was nie przyjedzie przez 10 lat bo wy do ekstraklasy nie wrucicie mefedronowe kmioty bez honoru

DYSPO
DYSPO
3 miesięcy temu

@Frugo-jesteś tępym chujem, faktem jest, że gostek z BKS sam się załatwił, do kogo masz/macie pretensje?, wjeżdżacie na wiejski turniej do ekipy, o której wiadomo, że może latać ze sprzętem i sam „kibol” puszcza się z dymem. Głupie legijne pachołki.

MAKS
MAKS
3 miesięcy temu

Legia kompromituje się nawołując do bojkotu Wisły,bo wydali zlecenie swoim pachołkom, żeby zaatakować Wisłę na ich terenie a jak się nie udało to płaczą na całą Polskę… święte krowy niejednokrotnie atakowali ze sprzętem,a teraz po tym jak dostali wpierdol to strugają wielkich moralistów. Dziwię się tylko tym , którzy aktywnie uczestniczą w tym bojkocie,bo nagle Legia stała się dla nich autorytetem!
Może Legia po meczu w Alkmar też powinna nawoływać do bojkotu ,bo ich tam zbili
Legia nie powinna być wpuszczona przez najbliższe 10 lat na Wisłę ,a Ci którzy uczestniczą w tym bojkocie również przez 5 lat zakaz wejścia na Wisłę.

Tifo
Tifo
3 miesięcy temu

Brawo Polonia! Nożownicy, narkomani i gangusy to jedno, a drużyna to drugie. Komu potrzebny jest ten bojkot? Jak każdy zaraz się skończy, bo ktoś z kumatego bractwa wzajemnej adoracji powie koniec i wtedy wszystkie sztywne lamusy hurrra bez mrugnięcia okiem zaczną na Wisłę jeździć, bo tak ich pan powiedział. Żenadka i idiotyczne, ślepe poddaństwo. Jesteście sługusami swoich panów po szalu, wykonujecie rozkazy nie zastanawiając się czy warto.
Jak ten śmieszny bojkot ma się do PDW, gdzie ciągle pozdrawiacie też swoich pseudokibicowskich morderców? Trochę trąci hipokryzją, co?

Frugo
Frugo
3 miesięcy temu

Tym wyjazdem pokazujecie że dalej popieracie patologie bez honoru ze sprzętem. Świadczy to tylko o tym kim jest ta garstka „ekipy”. Z drugiej strony w ilu tam pojedziecie w 30? Jak do Katowic:D

Witek
Witek
3 miesięcy temu

Brodaty skończ bredzić i znikaj stąd.

Tom&Jerry
Tom&Jerry
3 miesięcy temu

Gdybyście coś znaczyli i mieli spory rynek zbytu na mefedron to mógłby być z tego romans…

Sunk
Sunk
3 miesięcy temu

Do Brodaty: ja wiem, ze tam w Krakowie poziom piśmiennictwa jest bardzo niski i jest wielu analfabetów, ale zawsze możesz podyktować swoją myśl osobie, która pisać umie (chyba znasz kogoś, nie?). Nie bierz się za pisanie, bo naprawdę nie wiadomo co chciałeś przekazać.

Normalny
Normalny
3 miesięcy temu

Brawo Polonia. Będą wam teraz legionistki cisnąć, ale cała reszta polskiej sceny kibicowskiej popiera wyjazdy i skreśla współpracę z psami jaką zapoczątkowała Legia.

Edwars
Edwars
3 miesięcy temu

Pilka nozna bez nozownikow!! Nikogo nie interesuje zdanie antify z Warszawy

Łodzianin
Łodzianin
3 miesięcy temu

Polonia to taka ekipka ktora zaistniec moze…tylko tak. Ten protest jes sluszny i ….albo wisla odrzuci sprzet albo …bedzie grala tylko dla swoich kibicow. Z tym bandytyzmem ze sprzetem trzeba skonczyc

Brodaty
Brodaty
3 miesięcy temu

Poza hejtem który wyleje się na Was pisany przez niby kumatych a tak naprawdę robiących to samo co inni czyli więcej niż 4/6 ekip używa sprzętu szacun za postawienie sprawy jasno.
Zamiast bojkotować kogoś może najpierw wyjaśnić kto i jak się odpalił a przede wszystkim jadąc na teren Grodu Kraka bez różnicy czy to na Wisłę czy Craxe chcąc ich kroić piszę się że będzie grubo ale odpalić się samemu… Cóż przypadek. RIP dla człowieka ale życie nie znosi pustki więc kręci się dalej

Siekiera1984
Siekiera1984
3 miesięcy temu

No i git.

JETHRO
JETHRO
3 miesięcy temu

Mądry wyważony głos, brawo Polonia Warszawa !

Zdzicho
Zdzicho
3 miesięcy temu

Kumpli szukaja. Wydymała i cracovia to sie trzeba do kogos przytulic, zeby ich (L) calkowicie nie zadeptala

Artykuł dotyczy ekip