KS Wiązownica – Stal Stalowa Wola 10.10.2020

W sobotę Stal Stalowa Wola rozgrywała wyjazdowe spotkanie w Wiązownicy, na które transportem kołowym wybrało się około 130 osób, tego dnia wspierała ich między innymi delegacja Interu Mediolan. Jak informują sami zainteresowani, przyjacielskie kontakty na linii Stalówka – Inter nabrały oficjalnej formy.

 

Relacja Stalówki:

Za nami kolejny wyjazd!!!
Wczoraj wybieramy się na mecz do Wiązownicy. Jedziemy autokarami i autami w ok. 130 osób w tym: Łada, 12 Inter Mediolan, 2 Polonia i 1 Dynamo. Wszystkim dziękujemy za obecność!!! Na trasie mijamy auta JKS-u Jarosław jadące do Sarzyny. Wysypujemy się z autokarów, ale szybko reagują niebiescy i po zabawie.

Na miejsce dojeżdżamy spóźnieni. Sprawnie wchodzimy na obiekt, wieszamy jedną flagę i prowadzimy rwany doping. Atmosfera piknikowa. Piłkarze gładko wygrywają 6:0 i w dobrych nastrojach wracamy do Stalowej Woli, gdzie w jednym z lokali świętujemy do białego rana.

Od wczoraj nasze przyjacielskie kontakty z fanami Interu nabierają oficjalnej formy. Historyczne wydarzenie w… Wiązownicy.

Do zobaczenia na kolejnych wyprawach.

Hej STAL

 

Relacja Łady Biłgoraj:

Tego dnia wspieramy układowiczów w 16 osób. Podziękowania za wszystko!

 

Pojawiła się odpowiedź od L’urlo della Nord, poniżej umieszczamy oryginalny wpis, oraz polskie tłumaczenie:

La Curva Nord Milano è lieta di rendere ufficiale l’amicizia con gli STF (Stalówka The Firm). Gruppo della squadra polacca Stal Stalowa Wola. Un rapporto coltivato nel tempo a livello personale tra alcuni di noi e loro che- sedimentatosi in numerose occasioni di condivisione vissute in questi anni- diviene ora ufficiale a livello di Curva Nord. Non ci interessa la categoria della squadra degli STF, alla base di tutto per noi c’è un rapporto umano fatto di rispetto ed impareggiabile ospitalità. …E questi ragazzi sono degli assoluti numeri 1! 


La Curva Nord Milano miała przyjemność nawiązać przyjaźń z grupą STF (STALÓWKA THE FIRM). Jest to grupa kibiców polskiej drużyny Stal Stalowa Wola. Dobre relacje prywatne pomiędzy niektórymi z nas, a osobami należącymi  do STF, które utrwalane były przez ostatnie lata przekształciły się w oficjalną znajomość. Nie interesuje nas poziom rozgrywkowy, w którym gra wspierana przez nich drużyna, u podstaw wszystkiego są nasze relacje, które składają się na szacunek i w tym przypadku bezcenną gościnność …a jak chodzi o gościnność to są absolutnie numerem 1!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments