Stal Rzeszów
Rok założenia: 1944
Barwy: biało-niebieskie
Zgody: Karpaty Krosno,
Układy: Elana Toruń, Stal Stalowa Wola, Łada Biłgoraj,

FC VSS Košice (Słowacja), Polonia Przemyśl


Kosy: Resovia Rzeszów, Motor Lublin, Stal Mielec, Wisłoka Dębica, ŁKS Łódź, JKS Jarosław, Siarka Tarnobrzeg, Czuwaj Przemyśl,

Stal Sanok


Grupy: Wojownicy z ulicy’03 (h), Thieves Gang Hooligans’02 (h), Elite Ultras Group’04 (u)
Turniej Kibiców Krapat Krosno z okazji 95-lecia klubu 15.07.2023

Na turnieju w Krośnie jesteśmy obecni w 71 osób. Piłkarsko kończymy na drugim miejscu, przegrywając ze Stalówką. Poza boiskiem wspólna integracja, dziękujemy Karpatom za konkretną gościnę!

Podlasie Biała Podlaska - Stal Stalowa Wola 22.10.2022
W sobotę gramy z Podlasiem. Na wyjazd ruszamy autami. Nas 70 osób plus: 23 Stal Rzeszów, 18 Łada , 9 Polonia i 2 Dynamo. Wszystkim dziękujemy za wsparcie !!!
Do Białej Podlaskiej udaje się dojechać bez zbędnego balastu. Jesteśmy lekko spóźnieni. Zostawiamy auta na jednym z parkingów i sami podchodzimy pod kasy gospodarzy . Psom mówimy , że jesteśmy z Warszawy i nie reagują. Poruszenie na sektorach gospodarzy, szybko zjeżdża się sporo kabaryn i udajemy się pod sektor gości. Wieszamy flagę i zaznaczamy obecność kilkoma okrzykami. W przerwie meczu, powoli udajemy się do aut i ruszamy w drogę powrotną z dłuższym postojem na jednej ze stacji. Podróż mija sprawnie już w obstawie. Cieszy wygrana piłkarzy.
Stal Rzeszów w Suwałkach 08.06.2014
Stal Rzeszów w drodze na V Letni Turniej Kibiców Karpat Krosno 30.07.2016
Artykuły związane z klubem