Lubelsko-podkarpacka wymiana zdań

W poprzedni piątek, w Bielsku-Białej miejscowe Podbeskidzie na własnym stadionie podejmowało drużynę Górnika Łęczna, tego dnia na sektorze gości pojawiło się 36 wyjazdowiczów.

Na powrocie Górnicy dostali propozycję sprawdzenia się z koalicją Stalówka&Stal Rzeszów, z której skorzystali. Doszło do starcia, ostatecznie więcej argumentów było po stronie ekip z Podkarpacia, poniżej relacja samych zainteresowanych.

 

Relacja Górnika Łęczna:

Po poniedziałkowym spotkaniu domowym z Resovią, czekał Nas wyjazdowy mecz rozgrywany w piątek o 18. Dodatkowo tego dnia odbywa sie gala Babilon w Chełmie, gdzie walczą zawodnicy z Górnika i Chełmianki.

Ustalamy zbiórkę daleko poza granicami miasta, tak by nie jechać ze zbędnym balastem- co się udaje. Ogon łapiemy dopiero 20 km przed Bielskiem. Na sektorze meldujemy się w 36 osób sporadycznie dopingując. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę, Górnik remisuje 1:1. W drogę powrotną ruszamy okrojonym składem, kilka osób z różnych przyczyn zostaje na Górnym Śląsku. Spodziewając się atrakcji wydzwaniamy do Ludzi od nas i do zgodowiczów z Chełma.

W drodze powrotnej kontaktuje się z nami Stalówka. Gubimy balast i łapiemy się ze wsparciem, po czym udajemy się na wyznaczone miejsce przez przeciwnika. Dochodzi do starcia z podkarpacką koalicją, które przegrywamy. Nas 53, w tym 7 Chełmianka, rywale określili się na 67 osób połączonych sił Stalówka & Stal Rzeszów.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Łęczna 22.09.2023

 

Relacja Stali Stalowa Wola:

Jakiś czas temu rozgrywamy mecz kontrolny na bocznym boisku. Drużyna Stalówki wzmocniona delegacją z Rzeszowa szybko rozprawia się z zespołem Górnik Łęczna&Chełmianka.

guest

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zdzicho
Zdzicho
4 miesięcy temu

Honorowo byłoby jakby stal zredukowała skład do przeciwnika, no ale kazdy ma swoj kręgosłup moralny a juz wypisywanie że mecz kontrolny na bocznym i szybka wygrana to takie nie namiejscu. Nalezy sie szacunek a nie obszczance w przewadze i dumni

Wini(L)
Wini(L)
4 miesięcy temu

Zgadzam się z przedmówcą. Normalna awantura a nie kurwa 6 na 6 w kategorii wiekowej 9,5+

Fan Lewego
Fan Lewego
4 miesięcy temu

konkretne starcie, a nie tam 8 na 8, czy 18 na 18. Chwała pokonanym i zwycięzcom, że wyszli bez kalkulatorów i bajek w stylu byliśmy w jeansach .

DoDZ22
DoDZ22
4 miesięcy temu

Zadna prowidzewska (neutralnie) ,a dwa , że wiele razy bez psów udawało się wyjechać (nawet w choojowej liczbie ), wiele razy nie (nawet w doborowej ekipie) także skończ napinki ,no chyba, że z Lublina jesteś to rozumiem masz prawo być sfrustrowany… wkońcu daliście plamę nie wpsierajac swoich ziomków w tak ważnej walce

jebacmodernultras
jebacmodernultras
4 miesięcy temu

GŁ dodali tak precyzyjny opis tego co i kiedy zaszło, że mogli jeszcze dodać imiona i nazwiska osób które brąly udział.

DZ22
DZ22
4 miesięcy temu

Czy (pro-)widzewska stalówka nie zaprasza milicji tylko wtedy, gdy jest jej więcej?