KKS Kalisz
Rok założenia: 1925
Barwy: niebiesko-biało-zielone
Zgody: Elana Toruń,

Kotwica Kołobrzeg (od 28.05.2023)


Układy: Widzew Łódź,

FK Zemun (Serbia)


Kosy: Lech Poznań, Górnik Konin, Motor Lublin,

Ostrovia Ostrów Wielkopolski, Astra Krotoszyn


Hutnik Kraków - KKS Kalisz 06.05.2023

Jedyny wyjazd w rundzie gdzie mogliśmy spodziewać się wystawienia młyna przez gospodarzy. Z Kalisza ruszamy autokarem i jedną osobówką, łącznie 57 osób. Przed samym Krakowem dołącza do nas 39 osób z Unii Oświęcim. Dzięki panowie za wsparcie! Pod stadion docieramy na kwadrans przed meczem. Z racji, że klub zdecydował się nie wpuszczać nikogo spoza listy wysłanej wcześniej solidarnie nie wchodzimy na sektor. Kilkukrotnie zaznaczamy swoją obecność pojedynczymi okrzykami, robimy pamiątkową fotkę i ruszamy w drogę powrotną. Cieszy zwycięstwo piłkarzy, a my z nadzieją patrzymy na końcówkę sezonu w której liczymy już tylko na takie rozstrzygnięcia!

Remi Cup 21.01.2023

Korzystamy z zaproszenia Niebieskich na XXIII edycję Turnieju Kibiców Ruch Chorzów im. Remigiusza Thiem. Jesteśmy obecni w 28 osób, jeśli chodzi o zmagania sportowe, pierwsze spotkanie przegrywamy z Ultras Niebiescy 3:0, jak się okazało zwycięzca całego turnieju, gratulacje! Drugie spotkanie o wyjście z grupy toczymy z Unią Oświęcim, po zaciętym meczu remisujemy 2:2 i niestety odpadamy uwzględniając bilans bramkowy. Dzięki wielkie za zaproszenie i powodzenia w walce o Ekstraklasę!

Górnik Polkowice - KKS kalisz 05.03.2023

Na pierwszy wyjazd roku wybieramy się w 152 osoby. W liczbie tej wsparcie Elany Toruń, Kotwicy Kołobrzeg, Unii Oświęcim (Dzięki panowie!) oraz FK Zemun (9 – Hvala Braćo). Na sam stadion docieramy w drugiej połowie ze względu na wypadek w którym udział brało nasze auto. Na płocie zawisła flaga Cebulorz, Elana, Elana PDW, Młodej Kotwicy oraz FK Zemun. Piłkarze pewnie wygrywają, tym samym sytuacja w górnej części tabeli nie ulega zmianie.

GKS Bełchatów - KKS Kalisz 16.10.2021

Do Bełchatowa wybieramy się w około 140 osób (2 autokary, bus i auta).

Śląsk II Wrocław - KKS Kalisz 20.09.2020

Pierwszy zorganizowany wyjazd w tym roku. Wyruszamy spod stadionu w Kaliszu dwoma autokarami oraz kilkoma osobówkami. Cała droga z wahadłem, które zwiększało się proporcjonalnie do odległości do punktu docelowego. Na Oporowskiej meldujemy się na około pół godziny przed pierwszym gwizdkiem. Niestety gwizdek ten dało się ledwo słyszeć spod kołowrotków, które okazały się jedynym elementem stadionu, który przyszło nam zobaczyć. Po blisko półgodzinnych próbach negocjacyjnych z wrocławskim klubem nie dochodzimy do konsensusu, a więc decydujemy się zaznaczyć swoją obecność kilkoma okrzykami i ruszyć w drogę powrotną. Nas tego dnia 140 osób w tym 14 Widzew, 2 Elana i gościnnie 3 chłopaków z Ruchu Chorzów – dzięki dla wszystkich ! Powrót szybki i w równie mocnej obstawie.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

Turniej z okazji 15-lecia FC04 (Widzew Łódź) 29.06.2019

Meldujemy się w ok. 70 w Pabianicach na turnieju z okazji 15 lecia FC04. Niestety i tym razem piłkarsko bez sukcesów, odpadamy w ćwierćfinale. W zawodach na macie nasz reprezentant odpada w drugiej rundzie uznając wyższość zawodnika z Pabianic. Dzięki za zaproszenie i gościnę! KKS&RTS! Kalisz & Pabianice!

Kotwica Kołobrzeg – KKS Kalisz 03.11.2018

Do wyjazdu na mecz z naszym układowiczem nie trzeba było nikogo specjalnie namawiać, tak więc propagandę ograniczamy tylko do kilku postów w internecie. Ostatecznie dało to efekt w postaci 59 osób z Kalisza na sektorze w Kołobrzegu. Za środek transportu obieramy autokar oraz 3 auta. Pod stadionem meldujemy się na półtorej godziny przed meczem, gdzie czekają już na nas kibice Perły Bałtyku, którzy goszczą nas aż do naszego powrotnego wejścia do samochodów (WIELKIE DZIĘKI PANOWIE!!!). Wywieszamy dwie nasze flagi („Onion Gang” oraz „Wierni miastu i klubowi”). Na sektorze formujemy wspólny młyn i dopingujemy obie drużyny przez cały mecz. Nasi piłkarze wygrywają 9 z rzędu spotkanie, co sprawia, że droga powrotna do Kalisza mija nam w świetnych nastrojach. Trasa w obie strony spokojna, ze zbędnym balastem. Warto nadmienić, że dwoje młodych kibiców zaliczyło swój debiut wyjazdowy, w dodatku na jednej z dalszych wypraw. Zachęcamy do tego pozostałych.

Artykuły związane z klubem