Nowa zgoda na kibicowskiej mapie Polski

Wczoraj w Kaliszu odbył się mecz, podczas którego miejscowy KKS na własnym stadionie podejmował drużynę Kotwicy Kołobrzeg. Obie ekipy od pięciu lat łączył układ chuligański, jednak jak informują sami zainteresowani, od tego dnia układ oficjalnie zmienił się w zgodę.

 

Relacja KKS-u Kalisz:

Spotkanie z Perłą Bałtyku okrzyknięte zostało meczem rundy w Kaliszu. Wpłynęły na to zarówno dobre relacje między oba ekipami jak i układ naszych zespołów w tabeli. Młodzież organizuje własną zbiórkę docierając na stadion w asyście rac i flag na kijach. Głośny, wspólny doping dla obu zespołów niósł się po stadionie od pierwszej do ostatniej minuty. Na sektorze tego dnia 5 flag (fana Kotwicy, Ziemia Kaliska, Cebulorz oraz Śródmieście i RK 97). Obecne delegacje Elany Toruń oraz Unii Oświęcim , dzięki za obecność!

Co do wydarzeń boiskowych. Piłkarze tracą bramkę w pierwszej połowie, minutę później wyrównując. Druga odsłona spotkania to już jednokierunkowy atak skierowany do bramki przyjezdnych.

Od tego meczu łączący nas układ przeradza się w zgodę!

 

Relacja Kotwicy Kołobrzeg:

Wczoraj w Kaliszu pojawiliśmy się w 72 osoby z jedną flagą. Podczas meczu trwający 5 lat układ pomiędzy naszymi ekipami zamienił się w zgodę.

KOTWICA KOŁOBRZEG&KKS KALISZ

guest

8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Artykuł dotyczy ekip