Mecz Stal Rzeszów – Wisła Kraków bez kibiców gości

Stal Rzeszów na inauguracje rundy zagra domowe spotkanie z Wisłą Kraków. Jak poinformował klub z Krakowa, spotkanie to zostanie rozegrane bez bez udziału zorganizowanej grupy kibiców Białej Gwiazdy. Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedziele o godzinie 12:40.

 

Komunikat Wisły Kraków:

Mecz 20. kolejki FORTUNA 1 Ligi odbędzie się bez udziału kibiców Wisły Kraków. Stal Rzeszów poinformowała, że uzyskała opinie Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, z której wynika, że może dojść do sytuacji zakłócenia ładu i porządku publicznego przy wchodzeniu na stadion fanów z Krakowa, a także doprowadzić do konfrontacji siłowej z kibicami Stali Rzeszów. Ustalenia te zdeterminowały decyzję władz Stali Rzeszów o konieczności zorganizowania imprezy masowej bez udziału fanów Wisły Kraków, co zdaniem klubu gospodarza jest niezbędne dla zapewnienia właściwego poziomu bezpieczeństwa podczas spotkania.

guest

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Obiektywny
Obiektywny
3 miesięcy temu

Pieski legijne bojkotują Wisłę choć sami wiedzą że gościu nie zginął od ataku rakietnicą ale teraz wstyd się przyznać i lepiej nie wpuszczać z byle powodu …śmiać się chce

Wini(L)
Wini(L)
4 miesięcy temu

Z dupy ta cała afera antywiślacka.

Sam
Sam
4 miesięcy temu

ojej, i znow dziewczyny z rejmonta będą płakać:)

~janek
~janek
4 miesięcy temu

Oj nie… Znowu to samo? Nóż się w kieszeni otwiera!

Robert
Robert
4 miesięcy temu

Szacun dla Stali Rzeszów

Zyru
Zyru
4 miesięcy temu

Żałosne. Cóż, pozostaje życzyć Wiśle powrotu do eklapy i walki o mistrzostwo Polski to wtedy będziecie mieć wszyscy ból dupy.

Artykuł dotyczy ekip