Czuwaj Przemyśl
Rok założenia: 1918
Barwy: biało-żółto-czerwone
Zgody: Zagłębie Sosnowiec,

MKS Radymno


Kosy: Stal Rzeszów, Wisła Kraków, Karpaty Krosno,

Polonia Przemyśl


Grupy: Zasańscy Wojownicy (h), Ultras Group Zasanie (u)
Stal Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec 08.04.2023
Wielka Sobota zawsze przyciągała u nas ludzi na trybuny. Mecz u siebie został jednak odwołany ze względu na powrót zimy, pozostał nam więc wieczorny wyjazd by wspomóc naszych BBraci. Pomimo, że w przeciągu roku była to już trzecia wizyta na Stadionie Miejskim w Rzeszowie nasza liczba przekroczyła trzycyfrowa. Sektor gości przyozdobiony nową długa flagą „Czuwaj Przemyśl Hooligans” zajęło 105 kibiców z Zasania (w tym 13 MKS Radymno). Na mecz podróżowaliśmy autokarami. Warto wspomnieć o spiętej psiarni, która podczas Świąt zamiast tonować to zwiększała swój zapał do prowokacji. Ostatecznie wszyscy cali i zdrowi w komplecie zasiedliśmy przy świątecznym stole w Niedzielny poranek.
Czuwaj & Zagłębie!
Grudniowy treniening 2022
Czuwaj Przemyśl - Polonia II Przemyśl 20.11.2022
Resovia Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec 22.04.2022

W piątkowy wieczór gościmy w Rzeszowie gdzie wspieramy naszych BBraci z Sosnowca. Podróżujemy dwoma autokarami i mamy ze sobą dwie flagi. Nasza liczba tego dnia to równa setka w tym 19 osób z Radymna.

Legia Cup - Luty 2022
W weekend jesteśmy obecni w 21 osób na turnieju „Legia Cup 2022” organizowanym przez kibiców Mistrza Polski. Z dorobkiem 6 zwycięstw i jednego remisu wygrywamy zawody. Po wszystkim udajemy się na Łazienkowską gdzie rozgrywany był mecz z Wartą Poznań. Dziękujemy za zaproszenie i gościnę.
Był będzie jest CZUWAJ KKS!
Noworoczny trening Zagłębia Sosnowiec - Styczeń 2022

Od nas 12 osób plus 3 osoby z Radymna.

Grudniowy treniening 2021
LKS Skołoszów - MKS Radymno 16.10.2021

60 osób koalicji Czuwaj & Radka pojawiło się w Skołoszowie. Podróż autami w obie strony.

Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów 10.10.2021

Na mecz naszych przyjaciół z Sosnowca wybieramy się autokarem w 48 osób w tym delegacja Radki. Dziękujemy za gościnę!

Grudniowy trening 2020
Przy okazji ostatniego treningu spotkaliśmy się w naszym klubie by podsumować 2020 rok. Tegoroczna Wigilia odbyła się w dość skromnej scenerii z uwagi na obostrzenia w całym kraju, ale mimo wszystko kilka razy głośno zaznaczyliśmy swoją obecność i pożyczyliśmy Wesołych Świąt sobie wzajemnie. Mamy nadzieję, że 2021 będzie dużo lepszy w naszym wykonaniu, bo nie ma co ukrywać, że pandemia ograniczyła nasze plany (KMWTW). Był, będzie, jest – CZUWAJ KKS!
Wspólny trening: Czuwaj Przemyśl & Zagłębie Sosnowiec czerwiec 2020

Wspólnym treningiem na stadionie i późniejszym dobrym melanżem celebrowaliśmy drugą rocznicę naszego układu z Zagłębiem Sosnowiec.

 

Trening grudniowy 2019

Wspólnym treningiem zakończyliśmy oficjalnie rok 2019, który jak stwierdziliśmy był dla nas dosyć udany. Poprawiła się nasza forma wyjazdowa, było kilka okazji pokazać się ze strony „sportowej”, udało się zorganizować i przeprowadzić kilka ważnych dla nas wydarzeń. Bez zmian pozostaje jednak nadal sytuacja w klubie, gdzie jednym słowem kolorowowo nie jest. Miejmy nadzieję, że w końcu coś ruszy w tym temacie. Z okazji zbliżającego się Nowego Roku Chcielibyśmy Życzyć Samych Sukcesów na wszystkich płaszczyznach dla Naszych Przyjaciół i całej Zasańskiej Rodziny. Niech ten kolejny rok będzie przełomowym dla najważniejszych celów, które sobie wspólnie założyliśmy, a nasza Szczera Przyjaźń Niech Trwa!

MKS Radymno - Czuwaj Przemyśl 15.06.2019

Kolejny mecz zgodowy za nami, tym razem z większą mobilizacją z obu stron. Nas 70 osób z dwoma flagami, z drugiej strony podobna liczba. Cały mecz to dobra zabawa na sektorze z udziałem piro i oprawy którą przygotowaliśmy razem. Po meczu wspólna integracja i zabawa jak za starych dobrych lat. „Niech żyje Radka, Radka i Kolejarz…”

Łęk Ostrów - Czuwaj Przemyśl 06.04.2019

Na tym wyjeździe jesteśmy w 35 osób + 15 Radymno.

Czuwaj Przemyśl - Sanoczanka Święte 27.10.2018

Zbieramy się u nas na meczu w ok 50 osób. Dodatkowo z nami 30 osób z Radymna. Doping w pierwszej połowie. Przed przerwą jedziemy pod kryminał gdzie pozdrawiamy chłopaków po drugiej stronie muru, a potem udajemy się wszyscy na mecz do Hurka gdzie grała Radka. Zaznaczamy swoją obecność, chwilę dopingujemy i zawijamy do domów. Nas łącznie wszystkich 60.

Lipiec 2018
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 03.11.2017
Na „Świętej wojnie” w Sosnowcu zameldowaliśmy się w 60 osób. Podróż autami bez obstawy. Wielkie dzięki dla BBraci z Zagłębia za gościnę!
Artykuły związane z klubem