Siarka Tarnobrzeg
Rok założenia: 1957
Barwy: zielono-czarno-żółte
Zgody: Wisła Sandomierz,

Wisłoka Dębica (od 10.11.2007)


Kosy: Stal Stalowa Wola, Stal Mielec, Stal Rzeszów, Karpaty Krosno,
Grupy: STH – Siarka Tarnobrzeg Hooligans (h), Ultras Group Siarka (u)
Turniej kibiców GKS Katowice 15.07.2023

W 35 osób pojawiamy się w Katowicach na turnieju organizowanym przez kibiców GieKSy. Wielkie dzięki za zaproszenie oraz gościnę !

GKS Jastrzębie Zdrój - Siarka Tarnobrzeg 12.03.2023

Do Jastrzębia wybieramy się w 84 osoby z trzema flagami. Na meczu dobry doping z wymianą uprzejmości, katowickiej GieKSie dziękujemy za prowiant w drogę powrotną !

Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 17.09.2022

Na wyjazdowy mecz do Elbląga wybieramy się autokarem w 40 osób, cała trasa ze sporym wahadłem.

Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg 20.08.2022

Na wyjazd do Kołobrzegu udajemy się autami w 32 osoby w tym delegacja Wisłoki(3) – wielkie dzięki !

ROW Rybnik CUP 31.07.2022
Suppoters Cup - Londyn 09.07.2022

Na turnieju kibiców z emigracji w Londynie meldujemy się w 20 osób w tym 4 dociera z Polski. Na turnieju oprócz nas obecna Wisłoka, GKS Katowice, Unia Nowa Sarzyna, Stal Sanok, Motor Lublin, Górnik Zabrze a także Broń Radom. Zmagania na murawie kończymy w fazie grupowej przegrywając 2 mecze i odnosząc 1 zwycięstwo, wygrywają już tradycyjnie nasi przyjaciele z Dębicy. Impreza jak zawsze zorganizowana wzorowo, wielkie dzięki za zaproszenie !

"GAŁA CUP" - Dębica 11.12.2021

Na piłkarski turniej charytatywny organizowany przez naszych braci z Dębicy wybieramy się w 45 osób, oprócz nas udział biorą także ekipy: GKSu Katowice, ROW Rybnik, Górnik Zabrze i oczywiście drużyny Wisłoki. Turniej jak i cała otoczka z nim związana zorganizowana na najwyższym poziomie, wielkie dzięki za wszystko !

Unia Tarnów - Siarka Tarnobrzeg 08.09.2021

Na wyjazd do Tarnowa udajemy się w 55 osób + 38 Wisłoka co daję łączną liczbę 93 głów, podróżujemy autami łapiąc ogon pod Tarnowem. Docieramy w trakcie pierwszej połowy i z racji zamkniętego sektora gości po jakimś czasie zawijamy się w drogę powrotną. Podziękowanie za konkretne wsparcie dla naszych braci z Dębicy! SIARKA&WISŁOKA!

Turniej Kibiców JKS-u Jarosław 01.08.2021
Do Jarosławia wybieramy się w 3 dyszki z flagą. Turniej rozpoczynamy fazą grupową w zmaganiach piłkarskich, kończąc je na drugim miejscu z 4 punktami które dają nam awans. Niestety zmagania kończymy po rzutach karnych w meczu półfinałowym z Unią Nowa Sarzyna, ale gdy my walczyliśmy na boisku równolegle nasza reprezentacja w przeciąganiu liny zdobywa 1 miejsce w całym turnieju po ciężkim finale z Mysłowicką GieKSą !
Ogromne podziękowanie dla kibiców JKSu za zaproszenie na turniej, konkretną gościnę i zajebisty klimat!
Siarkowcy & Świrlandia !
Hetman Zamość - Siarka Tarnobrzeg 12.06.2021

Na wyjazd do Zamościa udajemy się autokarem i samochodami w liczbie około 100 osób w tym załogi Wisłoki (10os) a także JKSu Jarosław (19os). Przez remonty drogowe, a także spisywanie każdego przed Zamościem docieramy w okolice stadionu w trakcie drugiej połowy i odpuszczamy próbę wejścia na sektor gości.

Artykuły związane z klubem