Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola 25.09.2021

Za nami wielkie piłkarskie derby Podkarpacia pomiędzy Siarką Tarnobrzeg a Stalą Stalowa Wola. Pojedynek z perspektywy trybun obejrzało około 2800 widzów, co jest rekordem tego sezonu na wszystkich trzecioligowych stadionach w grupie czwartej.

Siarkowcy pod koniec pierwszej połowy zaprezentowali oprawę składającą się z transparentu „Ultras Siarka” w asyście machajek, sektorówki i pirotechniki. Miejscowi tego dnia mogli liczyć na wsparcie wszystkich swoich zgodowiczów i układowiczów, ponadto gościnnie wspomagała ich delegacja Unii Nowa Sarzyna.

Stalówka wraz ze swoimi przyjaciółmi pojawiła się w Tarnobrzegu w ok. 340 osób. Na płocie wywiesili dwie flagi oraz dwa transparenty, w tym jeden skierowany do zgromadzonej na sektorach gospodarzy koalicji.

Relacja Siarki Tarnobrzeg:

Na derbach Podkarpacia wystawiamy ok. 700-osobowy młyn w tym delegacje: Resovia 73, JKS 65, Wisła 40, Wisłoka 5 i gościnnie Unia Nowa Sarzyna 15 – Dzięki za wsparcie !

Pod koniec pierwszej połowy prezentujemy oprawę składającą się z transparentu „Ultras Siarka” w asyście machajek, sektorówki i piro.

Podsumowując derby jak na tzw. „zmęczenie materiału” wypadły bardzo dobrze, nie zabrakło sporej wymiany uprzejmości, piłkarsko całkiem fajne widowisko i zwycięska bramka w końcówce meczu to coś, co smakuje najlepiej. Po meczu udajemy się z naszymi ziomalami do wynajętego lokalu i świętujemy udane derby.

Relacja Wisły Sandomierz:

Wspieramy braci na meczu derbowym w 40 osób. Mamy ze sobą flagę Wisła To My. Dziękujemy za gościnę!

65-osobowa ekipa JKS-u Jarosław wspierała Siarkę.

Relacja Stali Stalowa Wola:

Za nami derby w smrodowie. Pod stadionem melduje się ok. 340 osób w tym: 18 Kibiców Jastrzębia, 78 Stal Rzeszów, 8 Dynamo, 2 Polonia oraz Stal Gorzyce – dziękujemy za wsparcie.

Nie wszyscy wchodzą na sektor. Tym razem wpuszczanie na obiekt przebiega bardzo wolno i ostatnie osoby są na stadionie pod koniec pierwszej połowy. Na płocie wieszamy dwie flagi: „STF” oraz Stali Rzeszów „ŚMK”. Do tego dwa transparenty, jeden chłopaków z Gorzyc dla ziomka za kratami a drugi skierowany do zgromadzonej na sektorach gospodarzy koalicji: „Tutaj kur*y pospinane a na trasie roz*ebane. Koalicja chu*a warta”.

Prowadzimy dobry doping w asyście bębna, przeplatany oczywiście wymianą uprzejmości. Niestety, kopacze tracą bramkę w ostatniej minucie spotkania i przegrywamy 1:0. Po meczu do późnych godzin nocnych gościmy naszych przyjaciół.