Stal Nową Dęba – Stal Gorzyce 30.09.2023

Na meczu Stali Nowa Dęba z drużyną Stali Gorzyce pojawiło się 23 wyjazdowiczów. Po przerwie na stadion (według relacji Stali Gorzyce) wpadło około 60 kiboli Siarki Tarnobrzeg i Wisły Sandomierz, którzy przepędzają Stal. Jak relacjonują sami zainteresowani, większość „pali wroty”, kto się postawił zalicza plecy tracąc przy tym kilka barw.

 

Relacja Stali Gorzyce:

W Nowej Dębie 23 osoby, po przerwie wjeżdza koalicja Siarka wisła w około 6 dych, większość od nas pali wroty kto się postawił zalicza plecy, tracimy kilka barw.

guest

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
DZ22
DZ22
4 miesięcy temu

Czy te Gorzyce to teraz bardziej fanklub rts-u, czy są tylko pro-widzewscy, bo przyjaźnią się z stalówką?

Gggk
Gggk
4 miesięcy temu

Poi @ Najwieksze farmazony walicie Wy ! Całą Polska o tym wie jakie ściemy walicie w necie . Kałes pokazał im kim są?! Hahaah zawsze byliście jesteście i będziecie w cieniu Widzewa . Bo niby kim wy jesteście można was porównać z Bełtami .

SerMichu
SerMichu
4 miesięcy temu

@Poi
łks to jest w czarnej i to zdrowo, Widzew ma kompletną przewagę jeśli chodzi o młodzież w łodzi, łks próbuje rozdawać bilety, na siłe lata po straconych juz szkołach i NIC. To 60% do 40% dla Widzewa w Łodzi będzie się zmieniało w kierunku 70 na 30.. a ty sobie możesz bazgrać po internecie. Takiego ogarnięcia i przejmowania na swoją stronę młodzieży jak Widzew, nie ma nikt w żadnym derbowym mieście w PL.

Antykaczory
Antykaczory
4 miesięcy temu

Napiszta coś o tym koziołku co go w Szczecinie złapali 😉

Poi
Poi
4 miesięcy temu

Przynajmniej pisza jak bylo. Stop farmazoniarzom takim jak widzew. Palili wroty na powrocie z pucharu polski, chowali sie za smutnych panow. ŁKS po raz kolejny pokazal im kim sa