Zapowiedź 2 kolejki Ekstraklasy

Przez dwa zakazy wyjazdowe oraz remonty stadionów, które ciągną się miesiącami nie ma co liczyć na pełne sektory gości na stadionach Ekstraklasy. Warto odnotować dwa mecze zgodowe: Pogoń – Legia oraz Lech – Cracovia.

[center]Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk
26 lipca 2013, godz. 18:00

Na ostatnim meczu w Chorzowie pojawił się komplet widowni, może gdy i tym razem pojawi się całe 6800 osób. Mimo piątku to z pewnością można spodziewać się fanów Lechii, którzy dostali tak dokładnie 557 biletów. Koszt wyjazdu wynosi 80zł wraz z biletem, a osoby które wybiorą się własnymi autami zapłacą 20zł za bilet.

Widzew Łódź – Zawisza Bydgoszcz
26 lipca 2013, godz. 20:30

Kibice Zawiszy niestety nie obejrzą tego meczu. Z pewnością mogli liczyć na ogromne wsparcie ŁKS-u Łódź. Oficjalnie kibice przyjezdni nie są wpuszczani na stadion. Co do gospodarzy to po tym jak bardzo dobrze zaprezentowali się w Warszawie na Legii (przypomnijmy, że stawili się w 1740 osób) nie mamy złudzeń, że frekwencja będzie duża.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Zabrze
27 lipca 2013, godz. 18:00

W związku z modernizacją obiektu w Bielsku-Białej kibice gości nie są przyjmowani na obiekt. Jednak w związku z małą odległością można być pewnym, że kibice Torcidy będą obecni na meczu.

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa
27 lipca 2013, godz. 20:30

Zapowiada się bardzo ciekawy mecz przyjaźni. Po pierwsze nie będą obowiązywać żadne ograniczenia z biletami dla kibiców Legii, którzy swobodnie będą mogli się przemieszczać po całym stadionie. Po drugie grupa Młode Wilki’03, z którymi przeprowadzaliśmy wywiad (przeczytaj całość tutaj.) przygotowuje oprawę.

Piast Gliwice – Zagłębie Lubin
28 lipca 2013, godz. 15:30

Ostatni mecz w europejskich pucharach pokazał, że nie ma co liczyć na pełne trybuny w Gliwicach. Fani Zagłębia przyjadą do Gliwic autokarami oraz prywatnymi samochodami. Koszt przejazdu autokarem wynosi 60zł.

Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok
28 lipca 2013, godz. 18:00

Niestety, ale na tym meczu zabraknie fanów Jagi. Dostali oni zakaz wyjazdowy aż na 6 spotkań. Dodatkowo ich klub został ukarany 10 tys. zł – informowaliśmy o tym TUTAJ. Zakaz został nałożony po meczu z Zawiszą Bydgoszcz, kiedy to jeden z kiboli Jagiellonii próbował skroić fanę przeciwników. Doszło do spięcia na sektorze gospodarzy, 14 osób zatrzymano. Pełny raport z tego meczu TUTAJ.

Lech Poznań – Cracovia Kraków
28 lipca 2013, godz. 20:30

Mecz zgodowy, który będzie pierwszym meczem od dłuższego czasu, a także pierwszym wyjazdem Cracovii po awansie do Ekstraklasy. Fani z Krakowa mobilizują się na mecz od kilku dni.

Korona Kielce – Wisła Kraków
29 lipca 2013 18:00

Mimo braku zakazu wyjazdowego, czy remontu sektora gości możliwe, że zabraknie kibiców Wisły. Już kilka razy zdarzyło się, że psy wariowały przed meczem i skutecznie uniemożliwiały zameldowanie się kibiców Wisły w sektorze dla przyjezdnych.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments