Stal Mielec – Siarka Tarnobrzeg 11.05.2016

Jakiś czas przed meczem kibice Siarki przestrzelili graf na jednym z osiedli w Mielcu, stąd relacja z uwzględnieniem „walki na spraye”. Poniżej relacja Chłopców Ze Stali:

To nie walka na spraye, w 80 osób młodego składu atakujemy cały kordon samochodów Siarki. Część podejmuje walkę, a reszta barykaduje się w autach. Nasze bezapelacyjne zwycięstwo.

Relacja kibiców Wisły Sandomierz:

W 22 osoby z flagą OSW WSpieramy Siarkowców na Derbowym meczu w Mielcu. Podróż autkami. W okolicy stadionu, część aut wjeżdza w uliczkę pod stadion reszta czeka na podłączenie się do ruchu. W tym czasie na kilka aut wysypuje się ok.40osobowa załoga Stali Mielec. Natychmiastowa reakcja Siarka plus 2naszych wózków i dobiegamy do rywali. Ze względu na nagrywających akcje krymsów i dołączających psów po obu stronach brak zdecydowania. Do niczego konkretnego nie dochodzi i Mielec wymyśla bajeczki o jakimś zwycięskim starciu czy barykadowaniu się. Na meczu fajny derbowy klimat, dużo wyzwisk i trzeba przyzna, ze w Mielcu jest głód wyższej ligi i fajny klimat na stadionie. Parę razy przypominamy miejscowym powrót z Wałbrzycha gdzie się do nas nie zatrzymują, oklep i ich ucieczkę kiedy to atakowali nas na powrocie z Nowego Sącza czy ich zaproponowana miejscówkę na walkę pod biedronka gdy byliśmy zebrani z Siarka na powrocie z Tarnowa.. 🙂 powrót spokojny, liczne odziały psiarskich już wszystko ogarniały. Podziękowania dla Siarki za wszystko!

Stal Mielec:

Siarka Tarnobrzeg:

[g]439[/g]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments