Głos Kibiców Arki Gdynia

Wczoraj zespół Arki Gdynia zaprzepaścił szansę awansu do Ekstraklasy, przegrywając przed własną publicznością w spotkaniu barażowym z Chrobrym Głogów. W 2021 roku gdynianie również wystąpili w barażu, wówczas przegrali z ŁKS-em Łódź.

Kibice żółto-niebieskich na łamach swojego oficjalnego serwisu podzielili się swoimi spostrzeżeniami w związku z brakiem awansu. Poniżej przytaczamy całość tekstu.

 

Arkowcy.pl:

„Ekstraklasę za rok będziemy mieli?”

Emocje pomeczowe „powoli” (w szerokim tego słowa znaczeniu) opadają, ale każdy z nas boleśnie pamięta to, co się wczoraj wydarzyło. Każdemu zalega w głowie, w sercu czy na języku ten „mały” fakt – kompromitacja!

Trzeba wyciągnąć wnioski, wdrożyć je, zapomnieć i iść dalej. Koleżanko/kolego, carpe diem – dosłownie „chwytaj dzień”! Jednak jest jedno ,,ALE”! Jakie ale?

Proszę, oto ,,ALE”:
– „Arka to dla nas honoru sprawa!”
– „Arkowcem się nie bywa, Arkowcem się jest!”
– „Po grób oddani ZA swój KLUB. Będziemy przy nim, aż po życia kres…”
– „Arkę kochamy, za naszą Arkę, serca oddamy.”
– „Nigdy Cię nie zdradzimy, nie opuścimy Cię, jesteś naszą miłością.”
– „Czy wygrywasz, czy nie, ja i tak kocham Cię, w moim sercu Arka i na dobre i na złe.”

Dla Arki poświęcamy czas, pieniądze, zdrowie, życie codzienne. Przemierzamy setki kilometrów. Jesteśmy jednym z głównych sponsorów Klubu, dlatego mamy prawo dosadnie napisać te kilka zdań.

Zawiedliście NAS Kibiców! Zawiedli piłkarze, sztab szkoleniowy, zarząd, pracownicy i doradcy Klubu. Tak, wszyscy jesteście odpowiedzialni za brak awansu! Pytanie, czy wyciągniecie wnioski?

Dobiegł końca okres otoczki ochronnej i czas przejściowy na poukładanie starych spraw. Od teraz MY zabieramy się za rozliczanie. Udowodnijcie, że zależy Wam na Arce i nie przyjechaliście tutaj na wakacje… bo te wakacje wkrótce dobiegną końca.

Arka to MY

Kibice Arki Gdynia

guest

18 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments