Arka Nowa Sól nie wpuści kibiców Stilonu!

Kibice Stilonu nie będą mogli obejrzeć najbliższego meczu w Nowej Soli. Stadion Arki nie spełnia wymagań koniecznych do zorganizowania imprezy masowej. Klub z Nowej Soli wpuści w tej sytuacji jedynie 150 widzów.

Arka Nowa Sól grała wiele lat w dawnej III lidze. Nowosolski obiekt przestał jednak spełniać wymogi bezpieczeństwa imprez masowych. – Policja nie pierwszy raz wydaje nam negatywną opinię. W ubiegłym sezonie mieliśmy problemy ze zogranizowaniem meczu z Promieniem Żary. W związku z tym na sobotni mecz przygotujemy jedynie 150 wejściówek. To jedyne wyjście, ponieważ zależy nam na rozegraniu tego meczu – poinformował Józef Śnieżko, prezes MKP Arka. Najprawdopodobniej podstawą do wejścia na stadion będzie dowód osobisty z adresem zameldowania w Nowej Soli.

To nie pierwsze problemy związane z wyjazdowymi spotkaniami Stilonu. Z powodu negatywnej opinii policji, Lubuszanin Drezdenko zmuszony był oddać mecz z gorzowianami walkowerem. Błękitni Lubno z kolei przyjęli Stilon na stadionie Piasta Karnin. Pod znakiem zapytania stały także mecze w Słubicach i Strzelcach Krajeńskich.

źródło: www.http://gorzow24.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments