Zapowiedź 62 numeru TMK+

Tuż po Świętach drukarnię opuści zimowe wydanie kwartalnika „To My Kibice Plus”. Obszerne autorskie reportaże pełne unikatowych fotek, ciekawy i obszerny wywiad oraz inne artykuły – wszystko to wypełnia łamy 62. numeru magazynu. Sprawdź pełną zapowiedź:

 

Trzon tego numeru Plusa tworzą obszerne i nigdzie indziej nie publikowane reportaże z następujących meczów:

AEK Ateny – Ajax Amsterdam
Ferencvaros Budapeszt – Ujpest Budapeszt
SSC Napoli – Crvena Zvezda
Partizan – Crvena Zvezda – „Grobowe derby”
Galatasaray Stambuł – Fenerbahce Stambuł
FK Jablonec – Dynamo Kijów
Teteks Tetowo – KF Struga – „30 lat Vojvodi”
Hajduk Split – Dinamo Zagrzeb
Mura Murska Sobota – NK Maribor
Z wizytą pod Akropolem (reportaż z meczów w aglomeracji ateńskiej)

Mocnym punktem numeru jest wywiad z ukraińską ekipą działającą „na wygnaniu”, czyli Szachtarem Donieck. Jak można się domyślić już po rzucie oka na okładkę – będzie kontrowersyjnie i nie tylko o kibicowaniu! Jak sobie obecnie radzą donieccy „Górnicy” na kibicowskim szlaku, jak w praktyce wygląda rozejm między fanatykami w całym kraju, czy to prawda, że Ukraina jest dziś państwem bezprawia i czy fanatycy Szachtara planują powrót do Donbasu? Czytajcie w naszym wyjątkowym wywiadzie!

Pamiętacie jeszcze „Zagraniczny Przegląd Wydarzeń”? Ten dział znany czytelnikom pierwszych numerów „Plusa” powraca pod nazwą „Zagraniczny flash”! Obszerny przegląd chuligańskich wydarzeń z trzech ostatnich miesięcy z całej Europy na pewno przypadnie Wam do gustu!

„HORDE ZLA – sekcje i fan-cluby” – przedstawienie miast i regionów Bośni i Hercegowiny pod kątem fanów FK Sarajevo, wraz ze strukturą podgrup znanej również w naszym kraju bandy Horde Zla. Artykuł napisany jest z perspektywy zgodowicza tej ekipy – kibica Dynamo Drezno i został wzbogacony przed nas o obszerniejszy opis stolicy Bośni, jej historię oraz inne fakty. Nie ukrywamy, że tym sposobem przemycamy do naszego magazynu trochę ogólniejszych treści na temat naszego ulubionego celu wypraw. W końcu w życiu liczy się nie tylko football 😉

„Czechy pod lupą TMK” czyli wszystko, co ciekawego dzieje się w ruchu kibicowskim za południową granicą, wraz z kompletem liczb wyjazdowych i fotek z najlepszych meczów.

„TMK Plus” – 68 stron pełnych relacji, wywiadów i fotek, w cenie 8,50 zł (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa)!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments