XII edycja Cracovia Cup 16.02.2013

W sobotę 16 lutego 2013 roku odbyła się 12. edycja turnieju Cracovia Cup o paterę „Dla najlepszych piłkarzy wśród najlepszych kibiców”. Tym samym, po kilku latach rozgrywania zawodów w lecie, postanowiliśmy wrócić to formuły „halowej”.

Na turniej tradycyjnie zaprosiliśmy drużyny: Arki Gdynia, Lecha Poznań, GKS Tychy, Sandecji Nowy Sącz, Polonii Warszawa oraz Tarnovii. Poza zespołami spoza Krakowa zagrało również 10 drużyn gospodarzy: Prokocim, Opravcy, XXX-Lecia, Oświecenia, Dąbie, Andrychów, Wieliczka, Człowiek Team, Antidog/Kazimierz oraz łączony skład z osiedli Piaski i Vola.

Przez halę Wandy w Nowej Hucie przewinęło się kilkuset kibiców. Od samego rana panowała świetna atmosfera, grała dobra kibicowska muzyka, a na parkiecie oczywiście trwała piłkarska uczta. Spragnieni raczyli się piwkami, wiele osób miało okazję porozmawiać z dawno niewidzianymi kolegami po szalu, a także nawiązać nowe kontakty – jak to zazwyczaj w takich sytuacjach bywa – dzięki znajomym znajomych.

Jak chyba nie trudno się domyślić, nie był to koniec atrakcji przewidzianych na ten dzień. Po zakończeniu rozgrywek przenieśliśmy się do jednego z lokali na krakowskim Rynku, gdzie dla naszych gości przygotowana była kolacja, pokaz pirotechniczny oraz impreza, która trwała do rana.

zdjęcia:

źródło i zdjęcia: TylkoCracovia.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments