Wiślacy nie pojadą do Legnicy

Zaplanowany na 1 września mecz w Legnicy, podczas którego Miedzianka będzie podejmowała drużynę Wisły Kraków odbędzie się bez kibiców gości. Jak dowiadujemy się z komunikatu opublikowanego przez klub z małopolski, spotkanie to zakwalifikowane zostało w kategorii imprez masowych o podwyższonym ryzyku.

 

Komunikat Wisły Kraków:

W nawiązaniu do komunikatu otrzymanego od MKS Miedź Legnica SA informujemy, że kibice Wisły Kraków nie będą mogli uczestniczyć w meczu w ramach 7. kolejki FORTUNA 1. Ligi. Spotkanie zakwalifikowane zostało w kategorii imprez masowych o podwyższonym ryzyku.

Decyzja ta wynika z niepokojących informacji napływających do MKS Miedzi Legnica o ryzyku przyjazdu na mecz grup kibicowskich antagonistycznie nastawionych do fanów Wisły Kraków, co powoduje poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa pozostałych uczestników spotkania, łącznie z zawodnikami, z sędziami, z pracownikami i z pozostałymi uczestnikami wydarzenia. W związku z tym gospodarz odmawia przyjęcia zorganizowanej grupy kibiców drużyny gości.

 

guest

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
DZ22
DZ22
3 miesięcy temu

Ile wiślaków pojedzie incognito lub na zakazie?

Trams
Trams
3 miesięcy temu

No i super. Nożownicy na zawsze wyklęci …

ACAB1910
ACAB1910
3 miesięcy temu

Takie śmieszne kluby to nie powinny mieć licencji, skoro nie potrafią zapewnić bezpieczeństwa na stadionie. Jebać miedź, policje i pzpn

Artykuł dotyczy ekip