II Charytatywny turniej dla Ryby 28.12.2019 31 grudnia 2019

W minioną sobotę kibice Arki Gdynia zorganizowali drugą edycję kibicowskiego turnieju, który był jednocześnie turniejem charytatywnym dla Bartka Rybickiego. Poniżej relacje poszczególnych ekip, które tego dnia uczestniczyły w zawodach.

 

Arka Gdynia FC MOSTY:

W dniu wczorajszym odbywa się turniej charytatywny dla naszego Kolegi po szalu Ryby.
Niestety nasze umiejętności piłkarskie nie pozwalają nam na wyjście z grupy, ale nie to było najważniejsze tego dnia.
RYBA JESTEŚMY Z TOBĄ!

Arka Gdynia Gniewino:

Na charytatywnym turnieju zorganizowanym dla Ryby stawiamy się składem Młodych Wilków i ostatecznie zajmujemy 5 miejsce.

 

ARKA Śródmieście:

II Charytatywny Turniej dla Ryby
Dnia 28.12.2019r. odbył się turniej charytatywny dla naszego kolegi po szalu Ryby. Do rywalizacji przystąpiło 8 zespołów: Śródmieście, Pogórze, Mosty, Dąbrowa, Karwiny, Gniewino, Powiat Pucki oraz gościnnie Cracovia fc Miechów. Po zmaganiach grupowych, które okazały się niezwykle zacięte do półfinałów przedostały się drużyny Pogórza, Dąbrowy, Śródmieścia oraz Miechowa. W pierwszym pojedynku Dąbrowa musiała uznać wyższość Pogórza ulegając rywalom aż 6:1. W drugim półfinale ekipa Śródmieścia pokonała w przyjacielskim pojedynku drużynę z Miechowa 2:1. W pojedynku o 3 miejsce górą okazała się ekipa z Dąbrowy, natomiast całe zawody wygrało Pogórze strzelając zwycięską bramkę na 2:1 w ostatnich sekundach spotkania z Śródmieściem. Zwycięzcy zgarnęli również nagrodę króla strzelców oraz najlepszego zawodnika turnieju. Najlepszym bramkarzem okazał się zawodnik z Miechowa. Na turnieju został przeprowadzona zbiórka pieniędzy na rehabilitację Ryby, która zakończyła się miłą niespodzianką w wysokości 4301,29 PLN oraz 40 GBP. Zostały również zebrane gadżety Arki oraz zgód, które zostaną wystawione na licytacje w późniejszym terminie.
Chcielibyśmy podziękować w imieniu własnym jak i Ryby, wszystkim obecnym na turnieju ekipom, a w szczególności Cracovii fc Miechów, za tak liczne przybycie i duże wsparcie.
Ryba Wracaj Do Zdrowia !
AGŚ !

 

Cracovia Miechów:

W ostatni weekend tego roku wybieramy się na drugi turniej charytatywny dla Ryby do Gdyni. Turniej zorganizowali ubiegłoroczni zwycięzcy, czyli Arka Gdynia Śródmieście. Udajemy się tam w 18 osób. Wszyscy w jednakowych koszulkach przygotowanych na ten turniej. Wychodzimy z grupy, ale niestety na półfinale się kończy, ogólnie zajmujemy 4 miejsce. Po turnieju umacniamy zgodę z Arkowcami w jednym z lokali.
ŚRÓDMIEŚCIE%MIECHÓW!
Jeszcze raz dziękujemy za świetną gościnę!
RYBA WRACAJ DO ZDROWIA!