Steaua Bukareszt – Legia Warszawa 21.08.2013

Wyjazd do Bukaresztu nie cieszył się tak dużym zainteresowaniem jak przed dwoma laty. Wtedy to do stolicy Rumunii wybrało się 2050 kibiców Legii, tym razem było ich tylko 700.

Przed meczem nie obyło się bez kontroli, większość z kibiców była kontrolowana pięciokrotnie! I weź za każdym razem ściągaj obuwie do przeszukania… Na szczęśćcie nie zabierali pieniędzy, kluczy i tym podobnych przedmiotów jak przed dwoma laty.

W sektorze gości zawisło siedem flag oraz dwa transparenty. Pierwszy skierowany do polskiego rządu, który znowu rozpoczyna krucjatę anty kibolską:
„Dziękujemy za przyjęcie polskiego rządu w 1939 roku. Prosimy pilnie o powtórkę”, drugi nawiązujący do właściciela rumuńskiego klubu, który siedzi w więzieniu: „Gigi Becali trzymaj się! Hanior cwel”.

Młyn miejscowych Legioniści ocenili na 1000 osób. Warto dodać, że frekwencja na stadionie wyniosła ponad 50 tysięcy. Z pewnością dużą rolę w tym wyniku miały bilety, które można było nabyć w cenie od 4,5 euro!

„OPEN THE GATES FOR ULTRAS!” – taki transparent wywiesili kibice Steauy Bukareszt na wczorajszym meczu. Jest to związane z zamknięciem „Żylety” przez UEFA:

Steaua Bukareszt:

Legia Warszawa:

doping:

zdjęcia:Fot. Piotr Kucza
relacja: Legionisci.com

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments