Psikus na milicjantach

Kilka dni temu grupa ULG za pośrednictwem fanpage’a poinformowała o planowanej zbiórce w okolicach stadionu na mecz z Cracovią, który jest ostatnim domowym meczem biało-zielonych w sezonie 2020/21. Gdańscy ultrasi więcej informacji nt. zbiórki mieli podać w dniu meczu, a dokładnie na 45 minut przed rozpoczęciem spotkania. Co się wówczas wydarzyło? Przeczytacie o tym poniżej.

 

Ultras Lechia Gdańsk:

Uwaga, uwaga!

Ważna informacja! Dzisiejsza zbiórka pod stadionem zostaje ODWOŁANA!

Dla Braci: Mamy nadzieję, że nie macie nam tego za złe, ale już niedługo widzimy się na trybunie i pokażemy światu, że nasza krajowa piłka potrzebuje publiki jak tlenu. Tymczasem ten ostatni raz spotkajcie się w swoim gronie i odpalcie browarka za dzisiejsze zwycięstwo.

Dla „stróżów prawa”: Chcieliście zagrać z nami w grę. Zjechaliście z całego województwa żeby uprzykrzyć nam życie. Dziś jednak nie wypiszecie żadnego mandatu. Pół dnia kisicie się w ośmiu w kabarynie. Mamy nadzieje, że przez cały czas przestrzegacie zasad sanitarnych i macie na mordach maseczki. Jeszcze jedno, macie na dziś przygotowane spore pokłady agresji, nie wyładujcie jej na swoich rodzinach, kobiety i dzieci nie są niczemu winne, chociaż znając wasze zwyczaje stać was na obrzydliwe zachowania. Nie pozdrawiamy, mamy nadzieje, że spędzicie czas pod stadionem do późnego wieczora.

Wracając do tematu. Już niedługo wracamy tam gdzie nasze miejsce, dziś się nie zobaczymy, jednak przygotujcie sobie miejsce w portfelu na odłożenie paru złotych na wsparcie naszej grupy. Mamy w planie kilka ruchów, które na pewno przypadną Wam do gustu.

I tradycyjnie już:

CHWDP

AVE ULG!

guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments