Północny Bastion Widzewa sponsorem meczu z Pilicą Przedbórz

W najbliższą niedzielę, 1 maja, łodzianie zmierzą się na własnym boisku z Pilicą Przedbórz. Sponsorem tego spotkania będą kibice Widzewa z północnej Polski.

Widzewskie środowiska po raz kolejny potwierdzają aktywne wsparcie dla powstającego z popiołów Widzewa. W zeszłej rundzie sponsorem meczu z RKS Radomsko był FC Warszawa. W jego ślady poszedł kolejny FC – Północny Bastion Widzewa. Powstanie FC datuje się na 2009 rok i w tamtym czasie PBW zrzeszał głównie kibiców z kilku większych miast województwa kujawsko-pomorskiego z Toruniem i Grudziądzem na czele. Aktualnie, po latach działalności, jest to już kilkanaście mniejszych bądź większych miejscowości, m.in. Bydgoszcz, Kwidzyn, Radziejów, Aleksandrów Kujawski, Tczew, Człuchów, Gdańsk, Gdynia, Elbląg, Wejherowo i wiele innych z północnej Polski.

Akcja „Sponsor meczu” to inicjatywa RTS Widzew Łódź, skierowana do małego i średniego biznesu – choć kibicowska akcja pokazuje, że każdy kto ma tylko chęć, może zostać sponsorem. Logo firmy czy stowarzyszenia będącego sponsorem meczu zostaje umieszczone na stronie internetowej Klubu oraz na biletach na dany mecz.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments