Podsumowanie 2019 roku od Young Group ’04

Zbliżający się koniec roku to czas różnego typu podsumowań. Nie inaczej jest w środowisku kibicowskim, gdzie ekipy publikują przegląd najważniejszych wydarzeń ostatnich 12 miesięcy. Na taki krok zdecydowali się Ultrasi Sandecji Nowy Sącz.

 

Young Group ’04:

Rok 2019, to rok bardzo ważny dla naszej grupy. Ultrasowsko zaczynamy go od meczu na wyjeździe z ŁKS-em. Zostaje zaprezentowany trans o treści „Pełni wiary i radości odpalamy PSOM po złości” w asyście machajek, sektorówki, rac i ow. ZIWPJB!

[art5]

 

Następny pokaz ultras w naszym wykonaniu, to Radom, gdzie przedstawiamy trans i szaliki z hasłem „Travel Gang”, nazwa jednej z naszych grup wyjazdowych, która to własnie wtedy obchodziła swoje 15 lecie! Do tego idzie sektorówka z herbem oraz machajkami. Odpalamy głównie strobo i ow. Część leci na bieżnie, a część w stronę trybuny gospodarzy.

 

Jakiś czas potem była druga z kolei w tym roku okazja do świętowania „piętnastaka”. Było to tym razem nasze 15-lecie. Po meczu z Wigrami, wraz z zaprzyjaźnionymi grupami ultras celebrujemy to wydarzenie na płycie rynku naszego miasta. Prezentujemy folię z hasłem „Pasja, Życie, Zajawka od lat Young Group ma 15 lat”. Odpalamy do tego ow, strobo i race. Następnie jednym z lokali świętujemy do białego rana.

[art5]

 

Niestety, z powodu zakazów, w tym sezonie nie zrealizowaliśmy wszystkiego tak, jak byśmy tego chcieli. Nic straconego. Mecze się nie kończą, liga wciąż będzie trwać. Pamiętajcie że my wspólnie razem tworzymy atmosferę na meczach, za równo u siebie, jak i na wyjazdach. To my wspólnie reprezentujemy swój klub, barwy i nasze miasto na obcych stadionach!. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim ludziom, którzy przez te 15 lat bezinteresownie w jakikolwiek sposób nas wspomagali, dla zasady!

Ps. Wspieraj Ultras! J@$#ć zakazy!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments