Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków 19.09.2015

Relacja Kibiców Wisły Kraków:


Długo przyszło nam czekać na wyjazdowe zwycięstwo, ale jak już się go doczekaliśmy to było ono bardzo efektowne.

Wszyscy mamy w pamięci mecze z zeszłego sezonu kiedy to w doliczonym czasie gry w kilku spotkaniach traciliśmy bramki, z meczu na mecz wydawało się, że gorzej być nie może .. a było.

Tym razem nasi piłkarze zaskoczyli chyba wszystkich, efektowna wygrana 6:0 dała nam mnóstwo powodów do radości, a wyjazd do Bielska można zaliczyć do jednych z lepszych w ostatnich miesiącach. Dobry doping przez całe spotkanie towarzyszył zawodnikom Białej Gwiazdy, którzy słysząc trybuny mogli się czuć jak u siebie. Niestety nie wszyscy wczorajszy wieczór zaliczą do udanych, 32 osoby nie dotarły na wyjazd z powodu awarii jednego z autokarów.

Bilety na mecz z Podbeskidziem rozeszły się błyskawicznie, a wielu chętnych dotarło na zapisy kiedy wejściówek już brakowało. Sporo osób zakupiło bilety na sektory gospodarzy, sektor buforowy 20D wypełnił się kibicami Białej Gwiazdy, także w innych częściach stadionu pojawili się Wiślacy.

Nasza oficjalna liczba z tego wyjazdu to 674 osoby. W sektorze gości wywiesiliśmy flagi : Wisła Sharks, Wierność, PDW oraz Irriducibli Lazio. Najliczniej bo w 56 osób w klatce zjawili się przedstawiciele Urodzonych Wiślaków.

Z ciekawostek dodamy, że ostatni raz Wisła wygrała 6:0 z Odrą Wodzisław 14 października 2006 roku, wyjazdowe zwycięstwo w takiej skali Wiślacy zanotowali w 1932 roku z Warszawianką.

Teraz przed nami dwa ciekawe wyjazdy, wizyta w Gliwicach oraz wyjazd do Białegostoku. Szczególnie na ten drugi juz należy się mobilizować!

Podbeskidzie Bielsko-Biała:
[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/20-09-2015/5d0adc4d68_00.JPG[/img]

[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/20-09-2015/fcd798346c_01.JPG[/img]

Wisła Kraków:
[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/20-09-2015/3c7e56e538_02.JPG[/img]

video:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments