LIVE: Na Stadionach 18-21.09.2020 18 września 2020

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


EKSTRAKLASA:

 

Legia Warszawa – Górnik Zabrze 19.09.2020

Pomimo braku zorganizowanej grupy kibiców gości, o czym informowaliśmy TUTAJ, na stadionie pojawiła się delegacja KKN-u.

 

KKN Górnik Zabrze:
Dla jednych pierwszy, dla innych kolejny, ale dla wszystkich na pewno niezapomniany wyjazd!! Górnik Zabrze zagrał bardzo dobry mecz i wygrał z Legią Warszawa 3:1. Nas na wyjeździe 21 osób, 20 na stadionie + 1 tam na górze, w „sektorze niebo”. Michał to dla Ciebie! Dziękujemy grupie Ultras Górnik Zabrze za transparent dla ŚP. Michała!!! Podziękowania również dla SKN „Niepełnosprawni Fanatycy”, za ogarnięcie wejścia!

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Raków Częstochowa 18.09.2020

 

Wisła Kraków – Wisła Płock 18.09.2020

Niech każdy się dowie, kto sprzedał w Krakowie:
misiek, zibi, gęsty, skopek, piotrunio, alan, baziak, ciombor, żołnierz, r.gawęda, młynek, salcek, ząbek, jabcok, dyja, młody, pietrucha.

 

Ekipa Młodej Ferajny i Nowej Huty:

 

Lechia Gdańsk – Stal Mielec 19.09.2020

 

Relacja Stali Mielec:
Na wyjazd do Gdańska wyruszamy nabitym autokarem. Droga mija szybko. Pod stadionem docieraja kolejne osoby. W sektorze gosci meldujemy sie w 70 osób. Piłkarze dają z siebie ile moga, niestety to nie wystarcza i przegrywaja 2-4. Z nami 2 braci z Sącza. Droga powrotna z ogonem raz mniejszym raz większym. 

 

Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław 19.09.2020

 

Dzięki uprzejmości Portowców, na sektorze gospodarzy pojawili się kibice Śląska Wrocław.

 

Relacja Ultras Silesia:
Po roku nieobecności na kibicowskim szlaku dzięki uprzejmości kibiców Pogoni Szczecin mieliśmy przyjemność pojawić się wczoraj w Szczecinie w 120 osób aby wspierać nasz Śląsk.
Poza emocjami czysto piłkarskimi wyjazdowi temu towarzyszyły także innego rodzaju emocje sportowe. Kolejny raz potwierdza się, że wyjazdy to nie wycieczki turystyczne, a naszym obowiązkiem jako kibiców Śląska jest aby być zawsze gotowym na wszystko. Nie ma miękkiej gry.
Pozdrowienia dla wszystkich obecnych.
Kibicom Pogoni raz jeszcze dziękujemy.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW.

 

Zagłębie Lubin – Cracovia 20.09.2020

 

10-osobowa delegacja Krowodrzy obecna w Lubinie:

 

Lech Poznań – Warta Poznań 20.09.2020

 

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok 21.09.2020

 

Relacja Jagiellonii Białystok:
W dniu wczorajszym tj. 21.09. dzięki uprzejmości kibiców Piasta Gliwice, 80 fanów Jagiellonii zobaczyło na żywo mecz Piasta z Jagą. Bilety mieliśmy wykupione na sektory miejscowych, ale ostatecznie wprowadzono nas na sektor gości. Piłka nożna dla kibiców!!


I LIGA:

 

Arka Gdynia – Miedź Legnica 18.09.2020

Relacja Arki Gdynia:
Piątkowy mecz z Miedzią Legnica zgromadził 3433 Fanatyków. Kibiców gości 0. Przez cały mecz bardzo dobry doping. Naprzemiennie, razem trybuny Górka i Tory dały prawdziwy ogień. Dobre oflagowanie sektorów przyozdobiły transparenty Kleinfeld & Obłuże z dedykacją i pozdrowieniami dla kolegi z Bytomia. Pojawił się także transparent „Precz z Komuną”. Tego dnia wspierali nas zgodowicze z Lubina i Poznania. Na boisku pewne zwycięstwo 4:0 naszych piłkarzy. Do zobaczenia na następnym domowym meczu z GKS Tychy! ARKA Gdynia!

 

GKS Bełchatów – GKS Tychy 19.09.2020

Relacja GKS-u Bełchatów:
Na sobotnim meczu wystawiamy 120-osobowy młyn. W pierwszej połowie doping mizerny, w drugiej części meczu już dużo lepiej.

Przyjezdnych na sektorze około 80 osób, w tym delegacja fanów Łódzkiego Klubu Sportowego, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w Bełchatowie już za niewiele ponad tydzień!

 

Relacja GKS-u Tychy:
Jesteśmy zawsze tam… W Bełchatowie meldujemy się w 80 osób (w tym 10 z lepszej strony Łodzi). Wywieszamy dwie flagi i trasy dla chłopaków po tamtej stronie muru.

 

Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź 19.09.2020

 

Relacja Górnika Wojkowice:
Na wczorajszym meczu z ŁKS-em stawiamy się w 20 osób.

 

Relacja Sportowej Dąbrowy:
Za nami mecz z Łks-em. Było to drugie domowe spotkanie z którego możemy być zadowoleni i czekać z niecierpliwością na następne ku poprawie klimatu na Ludowym. Co również cieszy nie zabrakło znów kibiców gości – WIDZIMY SIĘ 3.10 NA MECZU Z SANDECJĄ !

 

Relacja ŁKS-u Łódź:
Drugi w tym sezonie wyjazd przypadł nam do Sosnowca. Po decyzji (pod naciskiem środowiska kibicowskiego) PZPN-u o otwarciu sektorów dla gości mogliśmy na ten wyjazd pojechać na legalu, ale niestety z okrojoną, zgodnie z pseudonormami o 50% dopuszczonych miejsc na stadionach, o połowę liczbą wejściówek. Dlatego też nie robiliśmy żadnej nakrętki bo i tak 200 przyznanych nam biletów szybko znalazło swoich nabywców.

Droga do Sosnowca przebiegła bez przygód i pod Stadionem Ludowym zameldowaliśmy się na jakieś pół godziny przed meczem. Wejście na obiekt bezproblemowe, przynajmniej dużo sprawniejsze niż to miało miejsce rok temu, kiedy zawitaliśmy tam na Pucharze Polski. Obyło się więc bez nerwów. Ostatecznie mimo wyprzedanej całej puli, na tym wyjeździe zameldowaliśmy się w 182 osoby+1 z Lecha+4 osoby pod stadionem. Czyli razem 187 osób. Pozostałym widocznie „coś wypadło”.

Powiesiliśmy flagi „ŁKS Łódź”, a także z pozdrowieniami dla „Nowego”, „Pieprza” i „Denvera”. Tak samo jak w Opolu, tak i w Sosnowcu ograniczyliśmy się do kilku standardowych okrzyków. Ożywiło się bardziej, kiedy mieliśmy wymiany „uprzejmości”, którzy dla odmiany tym razem jako pierwsi zaczęli cisnąć (na pucharze w zeszłym roku było na odwrót).

Piłkarze zmęczeni po derbowym pojedynku dowieźli na trudnym terenie jednobramkowe prowadzenie do końca i mogliśmy się cieszyć z czwartego, kolejnego zwycięstwa w tym sezonie zachowując pozycję lidera w tabeli. Podziękowaliśmy piłkarzom za zwycięstwo i po 40 minutach otworzyli furtkę i zostaliśmy wypuszczeni z sektora. Niedługo potem ruszyliśmy w drogę powrotną, która również przebiegła spokojnie i druga w tym sezonie wyprawa za Łódzkim Klubem Sportowym przeszła do historii.

 

Termalica Nieciecza – Resovia Rzeszów 19.09.2020

 

Relacja Resovii Rzeszów:
W 4 kolejce rozgrywek 1 ligi zaliczamy 4 z rzędu wyjazd w ponad 200 osób. W Niecieczy w sektorze gości melduje się około 130 Resoviaków z dużym transparentem „Stadion dla Resovii”. Ponadto na trybunie gospodarzy z mniejszym transparentem tej samej treści znajduje się kolejna setka Resoviaków, która dojechała na własną rękę z zakupionymi wcześniej biletami online przed ich blokadą.

Tym razem „Rzeszów – stolicę kompromitacji” swoim typowo piłkarskim obiektem zawstydziła miejscowość nielicząca nawet tysiąca osób… Co więcej dochodzą coraz głośniejsze słuchy, że miasto na czele z prezydentem po prostu nie chce pierwszoligowej drużyny w swoim mieście co jest jedną wielką porażką!

#StadionDlaResovii

 

Relacja Resovii ze Śródmieścia:
W ubiegłą sobotę, 18 osób ze Śródmiejskiej Dziczy melduje się na meczu w Niecieczy.

 

Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole 19.09.2020

 

Korona Kielce – Górnik Łęczna 19.09.2020

 

Widzew Łódź – Stomil Olsztyn 19.09.2020


II LIGA:

 

Pogoń Siedlce – Hutnik Kraków 19.09.2020

 

Górnik Polkowice – GKS Katowice 19.09.2020

W sektorze gości obecna delegacja Klubu Kibiców Niepełnosprawnych.

 

Śląsk II Wrocław – KKS Kalisz 20.09.2020

Relacja KKS-u Kalisz:
Pierwszy zorganizowany wyjazd w tym roku. Wyruszamy spod stadionu w Kaliszu dwoma autokarami oraz kilkoma osobówkami. Cała droga z wahadłem, które zwiększało się proporcjonalnie do odległości do punktu docelowego. Na Oporowskiej meldujemy się na około pół godziny przed pierwszym gwizdkiem. Niestety gwizdek ten dało się ledwo słyszeć spod kołowrotków, które okazały się jedynym elementem stadionu, który przyszło nam zobaczyć. Po blisko półgodzinnych próbach negocjacyjnych z wrocławskim klubem nie dochodzimy do konsensusu, a więc decydujemy się zaznaczyć swoją obecność kilkoma okrzykami i ruszyć w drogę powrotną. Nas tego dnia 140 osób w tym 14 Widzew, 2 Elana i gościnnie 3 chłopaków z Ruchu Chorzów – dzięki dla wszystkich ! Powrót szybki i w równie mocnej obstawie.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

 

Relacja FC Koźminek (Widzew Łódź):
Niedzielę 20.09 postanawiamy spędzić na kibicowskim szlaku wspierając w 6 osób Dumę Kalisza na wyjazdowym meczu z drugą drużyną Śląska Wrocław. Niestety włodarze klubu z Wrocławia nie podzielają hasła „piłka nożna dla kibiców” i nie pozwalają nam zasiąść na trybunie. Karma jednak wraca do wrocławian i to KKS Kalisz odnosi tego dnia ważne zwycięstwo!

 

Relacja Kakaesiaków ze Śródmieścia:
Na mecz do Wrocławia wybiera się 20 fanatyków ze Śródmieścia. Piłkarze wygrywają (0-3) lecz nie było możliwości dla nas obejrzenia meczu z bliska, zaznaczamy pod stadionem swoją obecność kilkoma okrzykami i wracamy w drogę powrotną.

 

Olimpia Elbląg – Chojniczanka Chojnice 20.09.2020

Relacja Chojniczanki Chojnice:
Nas w Elblągu 70 osób. Podróżujemy autami. Wraz z nami delegacja Gryfa Słupsk. Na meczu lekka wymiana uprzejmości z miejscowymi kibicami.


III LIGA:

 

Avia Świdnik – Chełmianka Chełm 19.09.2020

Relacja Chełmianki Chełm:
Na sobotnie stanie pod bramą wybieramy się do Świdnika transportem kołowym w 47 osób, w tym 10 Fanatyków z Krasnegostawu oraz 12 Górników. Po zaznaczeniu obecności zawijamy w 20 minucie meczu.

 

GKS Przodkowo – Nielba Wągrowiec 19.09.2020

Relacja Nielby Wągrowiec:
Tego dnia ruszamy w 9-cio osobowym składzie i mamy do pokonania około 270 km. Nasi Piłkarze wygrywają to spotkanie 2:1. Niestety nasza wizyta na Kaszubach kończy się awarią busa 20 km przed stadionem i zaczyna się pożar. Dzięki czujnej reakcji ekipy kończy się tylko na podpaleniu przedniej części busa… Dziękujemy piłkarzom za ważne zwycięstwo !! Cały czas jesteśmy z Wami !!

 

Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Sandomierz 19.09.2020

Relacja Wisły Sandomierz:
W 22 osoby pojawiamy się w Radzyniu Podlaskim. 

 

Górnik Konin – Pomorzanin Toruń 19.09.2020

 

Unia Swarzędz – Kotwica Kołobrzeg 19.09.2020

Relacja Kotwicy Kołobrzeg:
Wczoraj do Swarzędza podróżujemy w 36 osób, dopingujemy całe spotkanie.

 

Elana Toruń – Bałtyk Gdynia 19.09.2020

Relacja Elany Toruń:
Nas w młynie niecała stówka. Ekipa sportowa poza stadionem z innymi planami na ten dzień. Na meczu wieszamy dwie flagi Śp. Mucha i Grubasy. Dopingujemy na dobrym poziomie przez całe spotkanie. Kibiców gości oficjalnie brak. Na boisku remis lecz to znowu bardziej stracone punkty niż zdobyte bo inaczej nie można tego określić gdy bramkę na 1:0 strzela się w 89 minucie a po chwili traci na 1:1. Szkoda. Tak poza tym mecz bez większej historii.

 

AZS Podlasie Biała Podlaska – Hetman Zamość 19.09.2020

Relacja AZS-u Podlasie:
Na sobotnim meczu wystawiamy 60-70 osobowy młyn. Z nami delegacja Pogoni Siedlce – dzięki!

 

Gwardia Koszalin – KP Starogard Gdański 19.09.2020

Relacja Gwardii Koszalin:
W sobotnie popołudnie zbieramy się w sektorze w 80 osób, z czego większość stanowiła młodzież, za co należy po raz kolejny ich pochwalić. Starszyzna – szkoda komentować… W około 20 minucie pod stadion podjeżdża ok. 25 osobowa grupa gości. Zaznaczają swą obecność okrzykiem, ale w miarę szybko przejmują ich wąsy, które trzymają już ich otoczonych przy stadionie. Na początku drugiej połowy goście zawijają w drogę powrotną. Piłkarze jak to piłkarze przyzwyczaili już nas, że grają w kratkę i po ostatniej wygranej na wyjeździe tym razem przegrywają u siebie 0:2.

 

Relacja KP Starogard Gdański:
Na wyjazd do Koszalina stawiamy się w 20 głów z lekkim poślizgiem. Na miejscu przejmują nas wąsy i decyzją organizatora imprezy nie zostajemy wpuszczeni na sektor. Kilkoma okrzykami zaznaczamy swoją obecność i zawijamy w drogę powrotną. SZACUNEK DLA OBECNYCH! PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!

 

Ruch Chorzów – Lechia Zielona Góra 20.09.2020

 

RKS Radomsko – Polonia Warszawa 20.09.2020


NIŻSZE LIGI:

 

Górnik Wojkowice – Niwy Brudzowice 19.09.2020

 

Bocheński KS – Unia Tarnów 19.09.2020

 

Bug Wyszków – Olimpia Warszawa 19.09.2020

Relacja Bugu Wyszków:
W dniu dzisiejszym zbieramy się w 40 osób w tym 15 Chemik Police oraz 5 Huragan Wołomin (dzięki za wsparcie). Prowadzimy doping przez cały mecz.

 

Powiślanka Lipsko – Centrum Radom 19.09.2020

 

Czarni Żagań – Stilon Gorzów 19.09.2020

 

Włocłavia Włocławek – KS Brzoza 19.09.2020

Relacja Włocłavii Włocławek:

W meczu z beniaminkiem wystawiamy ok 90 osobowy młyn w którym znalazła się delegacja fanów z Kowala i dwóch Lechitów. Na murku wieszamy flagę FANATYCY i transparent dla chłopaka od nas, który brał udział w Mistrzostwach Polski MMA. Piłkarze wykorzystują potknięcia rywali i wskakują na fotel lidera. 

 

Ner Poddębice – Warta Sieradz 19.09.2020

Relacja Warty Sieradz:

Sobota piękne Popołudnie wybieramy się w 16 osób na mecz do Poddębic. Doping prowadzimy dosyć głośny przez Pierwszą i Drugą Połowę na Sektorze atmosfera dopisuje, po raz kolejny Piłkarze pokazują chęć i wolę walki pokonując rywali 4:0 po meczu dziękujemy zawodnikom za walkę i spokojnym akcentem wracamy do domu.

 

Orzeł Dębno – Sokół Maszkienice 19.09.2020

 

Ostrovia Ostrów – Obra Kościan 19.09.2020

 

Relacja Startu Gniezno:
Wspieramy Obrzanke w 38 osób z jedną flagą. W sumie na sektorze gości jest nas 70 osób. Podczas drugiej połowy meczu sektor gości zostaje zadymiony w barwach Obry! 

 

Ostrovia Ostrów – Obra Kościan 19.09.2020

Relacja Ostrovii Ostrów:
Kolejna sobota, kolejny mecz na stadionie miejskim bez zorganizowanej grupy kibiców gospodarzy na trybunach. Mimo ciekawie zapowiadającego się spotkania pod względem kibicowskim, gdzie swoją wizytę zapowiedzieli goście, których nasz stadion nie widział od dawna, my pozostajemy wierni naszym założeniom jakim jest bojkot meczy domowych. Tym razem jednak w przeciwieństwie do ostatniego domowego meczu zbieramy się w około 60 osób. Udajemy się pod trybuny gdzie przez kilka minut dopingujemy piłkarzy i wyrażamy swoje niezadowolenie na działania kilku osób z zarządu klubu. Wokół stadionu pełno policji, która nie ustępowała nam ani na krok, aż do czasu gdy przyjezdni opuścili Ostrów. Tego dnia na trybunie gości zasiadła całkiem spora grupa koalicji gnieźnieńsko-kościańskiej, co do ich liczby opiszą się zapewne sami. Piłkarze remisują spotkanie i zdobywają kolejny jeden punkt do ligowej tabeli. OSTROVIA TO MY! 

 

Tygrys Huta Mińska – Mazovia Mińsk Mazowiecki 19.09.2020

Relacja Mazovii Mińsk Mazowiecki:
Pod stadionem miejscowego Tygrysa jesteśmy obecni w około 50 osób. Dlaczego pod stadionem, a nie na stadionie? Wiedząc, że stadion na tym meczu będzie wypchany po brzegi meldujemy się na miejscu na 30 minut przed meczem. Dostajemy informację, że zostały trzy miejsca na stadionie, gdzie w tamtym momencie na obiekcie było maksymalnie 40/50 kibiców. Okazuje się, że na Hucie Mińskiej zapisy na listę odbywają się telefonicznie kilka dni przed meczem. Chwilę dyskutujemy ze służbami porządkowymi przy wejściu, jednak okazuje się, że wytyczne MZPN odnośnie organizacji spotkań w bieżącym sezonie dużo lepiej znamy my 🙂 Ostatecznie zajmujemy miejsce pod płotem za jedną z bramek. Przez cały mecz prowadzimy niezły doping z kilkoma konkretnymi momentami. W drugiej połowie prezentujemy oprawę. Rozciągamy transparent z napisem „Mińscy Piromani” odpalając przy tym race i czarne świece dymne. Musieliśmy zrezygnować z kilku elementów oprawy przez fakt, że nie weszliśmy na stadion. Smutni panowie po prezentacji zaczynają biegać wokół nas z kamerami i zawijają jedną osobę.

Takie mamy obecnie czasy, gdzie naszym głównym zmartwieniem pozostaje wejście na stadion. Z jednymi da się dogadać, z drugimi niestety nie. Trzeba konsekwentnie robić swoje i czekać na lepsze dni, które prędzej, czy później nadejdą 😉

Piłka nożna dla kibiców!

 

LKS Skołoszów – San Gorzyce 19.09.2020

Relacja LKS-u Skołoszów:
Dziś w około 50 osób prowadzimy dobry doping. W drugiej połowie prezentujemy oprawę „Po Zwycięstwo”. Nasi Piłkarze odnoszą 10 zwycięstwo z rzędu (8:1). Wszystko wskazuje na to, że sezon skończymy na fotelu Lidera. IV Liga IV Liga LKS

 

Górnik Libiąż – Hejnał Kęty 19.09.2020

Relacja Unii Oświęcim:
W sobotnie popołudnie zbieramy się w 115 osób (40 TSH, 60 KSU, 15 HKS) aby przygotować bramę naszemu bratu, który w ten dzień zawarł związek małżeński. Młodej Parze życzymy dużo szczęścia i wytrwałości. Następnie całą grupą kierujemy się w stronę Libiąża, gdzie swój mecz grał Hejnał Kęty. Całe spotkanie lecimy z mocnym dopingiem, pozdrawiając przy okazji miejscowych chamów i smutnych panów. Hejnał wygrywa swój mecz a my w weselnych nastrojach wracamy w stronę Oświęcimia.

 

Sokół Sokółka – ŁKS Łomża 20.09.2020

Relacja ŁKS-u Łomża:
Dwa lata trzeba było czekać na ponowny autokarowy wyjazd w naszych szeregach. Do Sokółki wybieramy się w 47 osób z dwiema flagami. Na stadion docieramy punktualnie, klub gospodarzy sprawnie nas wpuszcza na sektor gości oraz podrzuca nam wodę. Trzeba pochwalić władze Sokoła, które od początku nie robiły problemów z wpuszczeniem grupy kibiców przyjezdnych, co jest wyjątkiem w naszej buraczanej lidze, którą steruje milicja, a nie władze podlaskiego związku piłki nożnej. Przez całe spotkanie prowadzimy bardzo dobry doping, dawno nie było tak świetnej atmosfery w naszych szeregach. Nasi piłkarze przez całe spotkanie „walą głową w mur”, ale w końcówce zdobywają gola, który powoduje euforię w naszych szeregach i pozwala w jeszcze lepszych humorach wracać do Łomży. Jeżeli pozostałe kluby ligowe będą po ludzku podchodziły do tematu wpuszczania kibiców gości i nie poddadzą się zastraszaniu milicji, to nasz wesoły autobus będzie częściej widywany na trasie, bo jak już powszechnie wiadomo „wyjazdy są od tego aby bawić się na całego”. Kto był na pewno nie żałuje, pozdrowienia dla całej wycieczki! 

 

Kolejarz Stróże – LKS Uście Gorlickie 20.09.2020


SIATKÓWKA:

 

ŁKS Łódź – BKS Bielsko-Biała 18.09.2020


HOKEJ:

 

Unia Oświęcim – STS Sanok 18.09.2020

Relacja Unii Oświęcim:
Podczas dzisiejszego meczu Unię Oświęcim wspierało około 100 fanatyków w tym delegacje Hejnału i Ruchu, dzięki. Całe spotkanie lecimy z dobrym dopingiem, który pod koniec spotkania przerósł chyba nawet nasze oczekiwania. Zawodnicy po świetnym meczu wygrywają z drużyną z Podkarpacia i tym samym inkasują 3 punkty do kolekcji.

Już w niedzielę przyjdzie nam się zmierzyć z niepokonanym w tym sezonie na hokejowych taflach Polski JKH GKSem Jastrzębie. Wszyscy do młyna, wspólnie po zwycięstwo!!!

 

Unia Oświęcim – GKS Jastrzębie 20.09.2020

Relacja Unii Oświęcim:
W tym dniu Unię wspierało około 70 fanatyków oraz 5 Braci z Ruchu-dzięki! Całe spotkanie dopingujemy naszych hokeistów, którzy po świetnej i walecznej grze wygrywają z liderem tabeli i tym samym przerywają passę zwycięstw drużyny ze Śląska.


ŻUŻEL:

 

Falubaz Zielona Góra – Unia Leszno 20.09.2020

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH