Powiślanka Lipsko – Centrum Radom 19.09.2020

Dla kibiców Powiślanki Lipsko spotkanie z zespołem z Radomia było pierwsze w bieżącym sezonie, które mogli oglądać z perspektywy trybun. Wcześniejsze mecze z wiadomych przyczyn odbywały się bez udziału publiczności. Tego dnia miejscowi uformowali około 150-osobowy młyn, który wspomagała 14-osobowa delegacja Broni Radom oraz 12 fanów Zwolenianki Zwoleń. Na to spotkanie gospodarze przygotowali dwie oprawy, lecz wskutek działań smutnych panów zrezygnowali z prezentacji jednej z nich, więcej w relacji samych zainteresowanych.

Powiślanka Lipsko:
Mecz z Centrum Radom jest pierwszym meczem w nowej rundzie, który dany nam jest zobaczyć z perspektywy trybun. Przez wirusa nasz powiat był w tak zwanej czerwonej strefie, a mecze odbywały się bez publiczności. Zbieramy się w około 150 osób i postanawiamy przygotować 2 oprawy, z których tylko jedna została zaprezentowana.

[art5]

Standardem już jest, że Lipska milicja za każdym razem chce nam popsuć piłkarskie święto, dlatego też rezygnujemy z jednej oprawy. Przypominamy, że mecz ten nie był meczem podwyższonego ryzyka, a i tak policja jest obecna na stadionie!!! W tym momencie apel do tych smutnych panów przestańcie nas PRZEŚLADOWAĆ!!! Na stadionie obecne są też całe rodziny z dziećmi, a wy tylko psujecie klimat panujący na stadionie i odstraszacie ludzi!!! W przerwie meczu słyszymy odgłos nadjeżdżających karetek, nie wiedzieliśmy tak naprawdę co się stało. Była to akcja zorganizowana przez ratowników medycznych z naszego szpitala, którzy w przerwie meczu podjeżdżają na sygnałach na 3 karetki pod nasz młyn. Chcieli w ten sposób podziękować nam za zbiórkę i pomoc która zorganizowaliśmy w czasie pandemii dla ratowników i szpitala. SZACUNEK dla Was z tego miejsca i pozdrawiamy. Miny smutnych panów bezcenne!!!

Na początku drugiej połowy prezentujemy oprawę 3 kolorowa sektorówkę, transparent z przodu „Ultras Powiślanka” po bokach mini transparenty i do tego wszystkiego odpalamy świece dymne.

[art5]

Na meczu swój debiut zalicza nowa flaga „Duma i Tradycja” oprócz niej na płocie wieszamy „1964”, „Królowa Powiśla” oraz jedną flagę Broni Radom. Tego dnia wspierają nas 14 osób z Broni Radom oraz 12 osób ze Zwolenianki Zwoleń dzięki Panowie. Na szacunek tez zasługuje nasza młodzież z grupy TMB’19 za to, że konkretne się zebrali. Cały mecz ostro dopingujemy i dobrze się bawimy, piłkarze mecz wygrywają 2-0 co nas cieszy i w dobrych humorach rozchodzimy się do domów. MAŁE MIASTO WIELKA WIARA!!! PIŁKA NOŻNA BEZ policji!!!

Na początku drugiej połowy meczu z Centrum, pod nasz sektor podjeżdża Lipska Służba Zdrowia trzema ambulansami, na sygnałach dzwiekowych i świetlnych, aby w ten sposób podziekować nam za pomoc w okresie pandemi! Powiślanka Zawsze Razem!