LIVE: Na Stadionach 04-06.06.2021 4 czerwca 2021

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


I LIGA:

 

Korona Kielce – Widzew Łódź 04.06.2021

 

ŁKS Łódź – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 04.06.2021

 

Arka Gdynia – Radomiak Radom 05.06.2021

 

Ekipa Radomiaka w drodze do Gdyni.

 

Stomil Olsztyn – Miedź Legnica 05.06.2021

 

Relacja Miedzi Legnica:
Wczoraj w klatce gości w Olsztynie pojawiamy się w około 150 osób Dolnośląskiej Koalicji. Dziękujemy za wsparcie dużej grupie fanów Śląska oraz dwóm kibicom Karkonoszy.

A nam wypada życzyć sobie jak najwięcej wyjazdów w takiej klimatycznej i kibolskiej atmosferze. Hej Miedź!

Osobne podziękowania dla kibiców Stomilu za pomoc, którą nam okazali.

 

Resovia Rzeszów – Chrobry Głogów 05.06.2021

 

Relacja Chrobrego Głogów:
Ostatni wyjazd w tym sezonie wypadł nam do odległego Rzeszowa. Na Podkarpacie wybrało się 71 zapaleńców, w tym 20 kiboli Stilonu Gorzów oraz 9 układowiczów z Leszna. W pierwszej połowie dopingujemy spod stadionu, a następnie ruszamy w drogę powrotną.

Wielki szacunek dla wszystkich tych, którzy poświęcali swój czas i zaliczali wyjazdy niezależnie od dnia tygodnia, mając też świadomość, że nie uda się wejść na stadion. Podziękowania dla braci z Gorzowa oraz kibiców Unii Leszno za wsparcie i wspólne pokonywanie kilometrów w drodze do kolejnych miast. Za nami trudna runda, jednak kolejny raz twardy kibolski charakter zwyciężył.

 

GKS Bełchatów – GKS Jastrzębie 05.06.2021

 

Zagłębie Sosnowiec – Górnik Łęczna 06.06.2021

 

Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice 06.06.2021

 

Odra Opole – GKS Tychy 06.06.2021


II LIGA:

 

Hutnik Kraków – Sokół Ostróda 05.06.2021

 

Górnik Polkowice – Bytovia Bytów 05.06.2021

 

Olimpia Grudziądz – Wigry Suwałki 05.06.2021

Relacja Pogoni Lębork:
Korzystając z zaproszenia fanatyków Olimpii, jesteśmy obecni na tym meczu w 19 osób. Dzięki za mega gościnę i do następnego!

 

Pogoń Siedlce – Motor Lublin 06.06.2021

Relacja Motoru Lublin:
Na wyjazdowym meczu w Siedlcach pojawiliśmy się w liczbie 130 osób.
MOTOR ON TOUR!


III LIGA:

 

Pniówek Pawłowice – Ruch Chorzów 05.06.2021

Niebieskie Świętochłowice:
Wczoraj organizujemy spontaniczną zbiórkę na mecz wyjazdowy z Pniówkiem Pawłowice. Zbieramy się w 40 osób i wspólnie ruszamy na główną zbiórkę. Piłkarze zaliczają 17 ligowe zwycięstwo z rzędu, za co wielkie dzięki!

 

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Polonia Warszawa 05.06.2021

Relacja Świtu Nowy Dwór Mazowiecki:
Na rozśpiewanym sektorze pojawiło się 80 osób (13 MKS Ciechanów, 4 Bug Wyszków). W drugiej części spotkania palimy świece dymne i ognie wrocławskie przy okazji machając flagami na kijach.

 

Wisłoka Dębica – Chełmianka Chełm 05.06.2021

Relacja Wisłoki Dębica:
Na meczu z Chełmianką tworzymy ok. 60-osobowy młyn bardzo dobrze dopingujący całe spotkanie, chwilami do dopingu dołącza się cała trybuna jak za starych dobrych czasów. Na płocie wieszamy dwie flagi: „Górnik & Wisłoka – Przyjaźń” i „Biało – Zieloni oraz dwa transparenty, zgodowy z KSG, który towarzyszył nam w Zamościu: „Dla nas liczy się przyjaźń, a nie pieniądze” i dla kolegi z Zabrza, który niestety odniósł poważną kontuzję nogi na ostatnim wyjeździe do Zamościa. Piłkarze wygrywają 3-1 i umacniają pozycję w czubie tabeli.
Już w środę czeka nas kolejny wyjazd, tym razem Puchar Polski! W tej rundzie za cel założyliśmy sobie dotrzeć na każdy mecz ligowy, nawet wiedząc, że nie wejdziemy, na co zdecydowały się tylko nieliczne ekipy w Polsce. Z racji obostrzeń, restrykcji oraz nadgorliwych mundurowych sypiących wnioskami na prawo i lewo stało się to niestety kosztem części wcześniejszych spotkań Pucharu Polski. Teraz jednak wracamy i na ten szlak!
WISŁOKA ON TOUR

 

Relacja Chełmianki Chełm:
Do oddalonej o ponad 250 kilometrów Dębicy wyruszamy w 17 osób. Dojeżdżamy przed końcem pierwszej połowy, dzięki uprzejmości kibiców Wisłoki mamy możliwość obejrzenia spotkania z sektora gości.

 

KP Starogard Gdański – Bałtyk Gdynia 06.06.2021

Relacja KP Starogard Gdański:
Tego dnia zbieramy się w młynie w jakieś +/- 50 głów wspierają nas UNIA TCZEW i POMEZANIA MALBORK, za co Wielkie dzięki również wysoką frekwencję prezentuje nasze FC BORKOWO. Na płocie lądują dwa transy PDW dla naszych braci oraz dwie nasze flagi i po jednej fladze naszych przyjaciół z TCZEWA I MALBORKA. Doping tego dnia nie stał na wysokim poziomie z powodu piekielnej gorączki, jakiej tego dnia mogliśmy odczuć, ale pomimo tego nasi piłkarze jak zwykle prezentują wysoką formę i to spotkanie wygrywają 3:1.
DUMĄ MIASTA JEST KPS

 

Górnik Konin – Gryf Wejherowo 06.06.2021

 

Jarota Jarocin – Nielba Wągrowiec 06.06.2021

 

Orlęta Radzyń – Stal Stalowa Wola 06.06.2021

 

Gwardia Koszalin – Kotwica Kołobrzeg 06.06.2021

Relacja Gwardii Koszalin:
Nas na derbach ponad 140 osób w tym kilku kibiców gdyńskiej Arki i 1 fan Górnika Konin oraz białogardzka Gwardia. Warto dodać, że w sektorze obecny był „T” z Arki, który 32 lata temu był jednym z trzech Arkowców, którzy zakładali zgodę na linii Gdynia-Koszalin. Wieszamy kilka flag w tym dwie z wizerunkami naszych kolegów po szalu, którzy zasiadają w sektorze niebo. Mimo lejącego się żaru z nieba staramy się cały czas głośno dopingować naszych zawodników. Tradycyjnie, jak to przy derbach kilkukrotnie pozdrowiliśmy gości. Szkoda tylko straconej bramki w doliczonym czasie, przez co spotkanie kończy się remisem. Po ostatnim gwizdku dziękujemy piłkarzom za walkę, a oni nam za doping. Jednak w dalszym ciągu mamy szansę na utrzymanie. Przed i po meczu gościna przyjaciół, którzy przyjechali do Koszalina.

 

Relacja Kotwicy Kołobrzeg:
Na wczorajsze derby do Koszalina udajemy się w 132 osoby w tym 30 braci ze Szczecina. Ostatecznie nie udaje się wejść na stadion.

 

Elana Toruń – Radunia Stężyca 06.06.2021

Relacja Elany Toruń:
Kolejny mecz ligowy w Toruniu przypadł nam z liderem tabeli z drużyną o nazwie Radunia Stężyca. Nas w młynie ok. 90 osób. Na płocie wiszą dwie flagi Grubasy i Śp. Mucha. Dopingujemy na przyzwoitym poziomie przez całe spotkanie. Piłkarze przegrywają 1:0, co daje gościom już pewny awans do 2 ligi! Na meczu obecnych kilku pikoli od burmistrza ze Stężycy. Tak poza tym mecz bez większej historii. Pozdro dla obecnych!


NIŻSZE LIGI:

 

Unia Tarnów – Limanovia Limanowa 05.06.2021

 

JKS Jarosław – Igloopol Dębica 05.06.2021

Relacja JKS-u Jarosław:
Wystawiamy młyn w około 90 osób. Na meczu z Igloopolem wspiera nas Unia Sarzyna w 5 i 2 osoby z Gieksy. Dzięki za wsparcie Panowie. W środę wszyscy na Tuczempy!

 

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Mazowsze Grójec 05.06.2021

Relacja Mazovii Mińsk Mazowiecki:
Przez młyn przewija się około 130 osób. Razem z nami tego dnia na sektorze Pogoń Siedlce (23), Pogoń Grodzisk (9), MKS Podlasie Sokołów (😎, Hutnik Huta Czechy (3), Ożarowianka (3) – wielkie dzięki za obecność! Na płocie wieszamy dwie nasze flagi „To nasza walka” i „Nasz klub, nasze miasto” oraz po jednej HHC, Pogoni Grodzisk i Pogoni Siedlce. Cały mecz prowadzimy dobry doping w asyście bębna z kilkoma konkretnymi momentami. Po meczu udajemy się z zaprzyjaźnionymi ekipami do jednego z mińskich barów.

Nie możemy i nie chcemy pisać tutaj wszystkiego, co zaszło tego dnia. Zawsze staramy się utrzymać tutaj pewien poziom kultury, więc ugryziemy się kolejny raz w język 🙂 Dla nas fakt, że po całym stadionie i budynku klubowym biegają tajniaki z kamerami, jest nie do przyjęcia. Dodajmy, że biegali z kamerami, nawet za piłkarzami i fotografami 🙂 Czyja to zasługa wszyscy dookoła wiedzą i niech każdy sam wyciągnie wnioski z postępowania tego człowieka. Na tym zakończymy.

W niedzielę, 06.06 jesteśmy obecni w 12 osób z flagą na meczu Pogoni Siedlce z Motorem Lublin. Dzięki Pogoń za gościnę!

 

Unia Krapkowice – Chemik Kędzierzyn-Koźle 05.06.2021

Relacja Unii Krapkowice:
Emocje po wczorajszym meczu i prawdziwym święcie kibicowskim powoli opadają. Osoby, które nie były na tym spektaklu, mogą jedynie mega żałować. Nasz doping stał na bardzo wysokim poziomie, a mobilizacja dała porządny efekt w postaci ponad 60 osób w młynie, myślę, że nawet mogło być nas 70 w pewnych momentach, jest to nasz rekord, z czego jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni, że jako kibice z małego miasta rośniemy w siłę. Stadion wczorajszego pięknego słonecznego popołudnia pękał w szwach, blaszok był pełny. Do Krapkowic również w bardzo solidnej liczbie zawitali fani Chemika wraz z Rakowem. Nasz doping prowadzony od pierwszej do ostatniej minuty meczu. Na płocie wywieszamy wszystkie swoje flagi. Nasi piłkarze sprostali naszym wymagania i przy naszym dopingu pokonali zespół z Kędzierzyna 1:0. Wkrótce wlecą zdjęcia z meczu. Piszcie w komentarzach, jak wam podobał się mecz i doping z obu stron. My nie zwalniamy tępa i za tydzień meldujemy się w Głubczycach.

 

 

Szczakowianka Jaworzno – Drama Zbrosławice 05.06.2021

 

Nida Pińczów – Naprzód Jędrzejów 06.06.2021

Relacja Naprzodu Jędrzejów:
Meldujemy się w Pińczowie w 33 osoby w tym 12 kibiców Korony Kielce dzięki za wsparcie, gdzie zasiadamy na trybunie miejscowych. Przegrywamy niestety 0:3, grając ostatnie 20 min. w dziewięciu. Walczymy dalej !!!!

 

Powiślanka Lipsko – Energia Kozienice 06.06.2021

Relacja Powiślanki Lipsko:
Na mecz z Kozienicami zbieramy się w 80 osób. Na płocie wieszamy dwie flagi „Liczy się tylko” i „Królowa Powiśla” cały mecz jedziemy z dopingiem, a w drugiej połowie wywieszamy folie „Trójkolorowi”, która podświetlamy strobo, do tego odpalamy świece dymne w barwach oraz ciemne i rozciągamy pasy materiału. Mecz z liderem tabeli niestety przegrywamy 3-1 i możemy już zapomnieć o barażach. W tym dniu wspierają nas kibice Zwolenianki Zwoleń w 14 osób oraz Broń Radom w 7 osób, za co wielkie dzięki panowie.

 

Champion FC Otwock – Orzeł Parysów 06.06.2021

Po kilku latach przerwy na kibicowski szlak wrócili sympatycy Orła Parysów. W Otwocku obecni w 4 osoby z flagą „Paryżanie ’04”.

 

Jutrzenka Warta – Pogoń Zduńska Wola 06.06.2021

Relacja Pogoni Zduńska Wola:
W niedzielne popołudnie do Warty wybrało się 21 żółto-zielono-czarnych fanatyków i fanatyczek! Prowadzimy dobry doping z krótkimi przerwami przez całe spotkanie. Piłkarze wygrywają drugi mecz z rzędu (wcześniej 2:0 ze Stalą Głowno), dzięki czemu są już prawie pewni utrzymania w IV lidze. Po meczu tradycyjnie dziękujemy piłkarzom za walkę i zwycięstwo i w dobrych humorach udajemy się w drogę powrotną.
Już teraz zapraszamy wszystkich na najbliższy mecz w środę z LKS Kwiatkowice na sektor C, by wspomóc Pogoń dopingiem!!!
POGOŃ NIGDY NIE ZGINIE
POGOŃ TO MY
ŻÓŁTO-ZIELONO-CZARNI

 

Olimp Złocieniec – KP Drawsko Pomorskie 06.06.2021

Relacja Olimpu Złocieniec:
W niedzielne popołudnie przy prawie pełnych trybunach nasi piłkarze tylko zremisowali z rywalem zza miedzy. Nie ma co się oszukiwać, że ten remis w naszych odczuciach wraz z piłkarzami był niestety porażką. Oczekiwania po zwycięstwie, jaki był w marcu 4-0 na pewno były większe. My mobilizacje zrobiliśmy tylko poprzez dodawanie info na Fb o meczu. Ze zbiórki, z której wyruszyliśmy na mecz przed stadionem czekała chyba cała policja z powiatu. Wchodząc na stadion, ochroniarza trochę ponosi tym jak, odnosi się do kilku chłopaków od nas. Proponujemy zakupić alkomat dla tych dżentelmenów na następne mecze. 3 dni przed meczem niepotrzebny post na stronie klubu podgrzał trochę atmosferę i co niektórych trochę chyba nosiło. Nas na sektorze przez całe spotkanie przewija się ok. 40/50 osób. Na płocie wywieszamy 3 flagi Wojtka, Herb oraz Fanatycy, a także transparent na mecz pucharowy z Kotwicą. Doping tego dnia z naszej strony na bardzo dobrym poziomie. Na początku drugiej połowy pierwszy raz w historii kibicowskiej w Złocieńcu Młody Olimp przygotował fajna sektorówkę w barwach klubu „ULTRAS OLIMP”. Oprawa niestety nie wyszła, tak jak powinna. Wyszedł chaos na sektorze po tym, jak zostały odpalone dwie świece dymne zielone i dwie świece białe gdzie jedna z nich wystrzeliła. Podziękowania i tak się należą za ten wkład, który wykonaliście, aby to zrobić.

Oprawa była zrobiona tylko wyłącznie dla nas, dlatego śmieszą nas komentarze na innych portalach, jak to wyszło. My bynajmniej coś spróbowaliśmy, a co niektórym pozostanie dalej wciskanie klawiszy na telefonie lub klawiaturze! Po meczu wspólna piona z zawodnikami, a także z dziećmi z AKADEMIA PIŁKARSKA ZŁOCIENIEC, którzy tego dnia wyprowadzali piłkarzy Biało-Zielonych do meczu. Wychodząc ze stadionu, można było usłyszeć, jak w naszym kierunku mówią, jak już zrobią, aby mecz z Kotwicą był bez kibiców.

 

Kolejarz Stróże – ULKS Korzenna 06.06.2021


ŻUŻEL:

 

Sparta Wrocław – GKM Grudziądz 04.06.2021

 

Wilki Krosno – Start Gniezno 05.06.2021

Relacja Startu Gniezno:
Przez decyzje działaczy krośnieńskiego klubu, którzy jak stwierdzili podczas rozmowy telefonicznej, nie wpuszczą nas na stadion na spontanie na drugi koniec Polski, wybrało się 4 Startowców, którzy zasiadają na sektorach gospodarzy. Szkoda, bo chętnych na ten wyjazd było dosyć dużo.
Z zaległych relacji około 20-30 osobowe grupy kibiców Startu obecne w Ostrowie Wlkp. oraz Rybniku.

 

Falubaz Zielona Góra – Apator Toruń 06.06.2021

 

Stal Gorzów – Unia Leszno 06.06.2021

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH