LIVE: Na Stadionach 01-04.04.2022

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!

EKSTRAKLASA:

Stal Mielec – Cracovia 01.04.2022

Cracovia Wola Duchacka:
W piątkowe popołudnie na stadionie Mieleckiej Stali meldujemy się w 25 osób. Zimowa aura i fanatyczny doping zapewnia klimatyczny wyjazd. Mamy ze sobą naszą oldschoolową flagę. Ch*j z zakazami Cracovio jesteśmy z wami! STAL MIELEC DZIĘKI ZA WEJŚCIE !

Śląsk Wrocław – Lech Poznań 01.04.2022

FC Kępno:
Dziś we Wrocławiu meldujemy się w 38 osób, jeden z nas świętuje swój 100 wyjazd! Piłkarze stają na wysokości zadania i robią kolejny krok w kierunku Majstra! Filip gratulujemy setnego wojażu za naszym Kolejorzem i jednocześnie życzymy przynajmniej kolejnych stu wyjazdów! OBPP on Tour! CPJŚ!

Górnik Łęczna – Pogoń Szczecin 02.04.2022

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk 02.04.2022

Warta Poznań – Raków Częstochowa 02.04.2022

Relacja Rakowa Częstochowa:

Na klimatycznym, oldskulowym sektorze gości w Grodzisku Wlkp. zameldowaliśmy się wczoraj w 172 osoby, w tym 2 fanów Stomilu Olsztyn.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Radomiak Radom 03.04.2022

Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin 03.04.2022

Wisła Kraków – Piast Gliwice 03.04.2022

I LIGA:

Miedź Legnica – Resovia Rzeszów 02.04.2022

Relacja Resovii:

Na jednym z najdalszych wyjazdów w rundzie wiosennej meldujemy się w sektorze gości w 54 osoby z flagą na płocie oraz barwówką na kiju. Dopingujemy przez całe spotkanie na dobrym poziomie, ale niestety mimo dobrej gry piłkarze wracają bez punktów.

Stomil Olsztyn – Odra Opole 02.04.2022

GKS Katowice – Górnik Polkowice 02.04.2022

Widzew Łódź – GKS Tychy 03.04.2022

Relacja Górnika Wałbrzych:

W niedzielne popołudnie wspieramy w 14 osób GKS Tychy na meczu z Widzewem, wywieszamy flagę z pozdrowieniami do więzienia dla Janura.

Zagłębie Sosnowiec – GKS Jastrzębie 02.04.2022

Relacja GKS-u Jastrzębie:

W Sosnowcu pojawiamy się w 260 osób, w tym 50 Naszych Braci z Gliwic (Zjednoczony GKS). Jeżeli chodzi o sam mecz, ciężko Nam coś napisać, gdyż dużej części z Nas nie dane było obejrzeć choć małej części widowiska. Ale po kolei… Pod stadionem jesteśmy ponad godzinę przed meczem. Skrupulatna kontrola (sic!) pozwoliła wejść przed rozpoczęciem meczu 20 osobom. (Zdjęcie pustego sektora z 25 minuty meczu). Zaczęła się nerwowa atmosfera… Koniec końcom, na mecz, ostatnia osoba wchodzi w 75 minucie meczu. (230 osób wchodzi przez 2,5 godziny). Przed stadionem zostaje ok 30 osób.

II LIGA:

Stal Rzeszów – Wisła Puławy 02.04.2022

Relacja Stali Rzeszów:

Realizując plan krok po kroku, zbliżamy się coraz szybciej do awansu. Dobry doping i atmosfera na stadionie. Mecz zakończył się wynikiem 2:0. Już za dwa tygodnie widzimy się na hitowym meczu z Ruchem, który może przypieczętować awans do 1 ligi!

Wigry Suwałki – Ruch Chorzów 03.04.2022

Relacja Wigier Suwałki:

Na meczu z Ruchem zbieramy się w ok 140 os. Wspierają nas bracia z Grudziądza w 18 os i 1 kibol Granicy. Fani z Chorzowa zapełnili cały sektor gości.

Relacja Olimpii Grudziądz:

Wspieramy Wigry na domowym spotkaniu z Ruchem w 18 osób z flagą PNBP. Dzięki za gościnę! SKS&GKS!

Ruch Chorzów:

Chojniczanka Chojnice – Hutnik Kraków 02.04.2022

Relacja Hutnika Kraków:
W Chojnicach zameldowało się 8 fanatyków (w tym jedna osoba z Petry).

III LIGA:

Kotwica Kołobrzeg – Jarota Jarocin 02.04.2022

NIŻSZE LIGI:

Gryf Słupsk – Arka II Gdynia 02.04.2022

Zatoka Braniewo – Mazur Ełk 02.04.2022

Relacja Mazura Ełk:

Nas 55 osób. Z nami delegacje Warmii i Jagiellonii.

Igloopol Dębica – Błękitni Ropczyce 02.04.2022

Relacja Wisłoki Dębica:

Korzystając z wolnego weekendu, w 38 osób postanawiamy wybrać się na mecz naszego FC z Ropczyc z naszym lokalnym rywalem. Na 30 minut przed pierwszym gwizdkiem podjeżdżamy autami pod główne kasy, gdzie na nasz widok ucieka już kilku przestraszonych morsów, a spanikowana ochrona z prezesem na czele zamyka łańcuchami główną bramę, co uniemożliwia nam wejście na stadion tak jak i zwykłym piknikom chcącym obejrzeć mecz. Momentalnie na miejscu pojawia się policja, która nas otacza, a my mimo wszystko zostajemy pod kasami przez całą pierwszą połowę i wielokrotnie przypominamy, kto rządzi w tym mieście 🙂 Fani Igloopolu kanałami wchodzą na swój stadion, nie dopingują i nie prezentują zapowiedzianej na ten mecz oprawy, no, chyba że w drugiej połowie meczu, kiedy nas już nie było 🙂
W DĘBICY TYLKO WISŁOKA !

Igloopol Dębica:

Stal Sanok – Polonia Przemyśl 02.04.2022

Relacja JKS-u Jarosław:

Tego samego dnia wspieramy Braci z Sanoka w 22 osoby, podróżujemy samochodami w obie strony bez psiarni. Podziękowania dla Stalowcow za wszystko i do następnego!

Polonia Przemyśl:

Relacja Karpat Krosno:

Na tym meczu wspieramy Polonię w 15 osób . Dzięki za gościnę!

JKS Jarosław – Orzeł Przeworsk 02.04.2022

Nas 6 dyszek z głośnym dopingiem, piłkarze wygrywają w lokalnych derbach i przesuwaja się na 2 miejsce w tabeli ! Z powodu braku klatki na miejskim gości brak.

Rawys Raciąż – Elana Toruń 03.04.2022

Flota Świnoujście – Gwardia Koszalin 02.04.2022

Relacja Gwardii Koszalin:

Mecz na szczycie zaplanowany został na sam początek kwietnia. Do Świnoujścia wybieramy się autokarem w 38 osób, co na pewno zostawia wiele do życzenia. Razem z nami podróżuje 3 Arkowców, a na miejscu dołącza solidna ekipa Górnika Konin w 35 osób. Bracia dziękujemy za wsparcie! Razem na sektorze jest nas 73 osoby. Doping prowadzimy przez pełne 90 minut, z krótkimi przerwami i trzeba powiedzieć, że stał na naprawdę dobrym poziomie, do którego dostosowali się piłkarze deklasując wyspiarzy na ich boisku 0:4! Taką Gwardię chcemy oglądać! Na płocie wieszamy naszą sztandarową flagę Honorem naszym jest wierność oraz jedno płótno Łańcuchów. Wisi też trans dla naszego przyjaciela, który przebywa na przymusowych wakacjach. Damian trzymaj się! W drugiej połowie od tyłu sektora podbija jakiś kamikadze, który w pojedynkę próbował wskoczyć do naszego sektora co jednak mu się nie udaje bo zawisł na płocie, z którego ściągają go psy. Gdyby pokonał jednak ten płot, myślę że bardzo źle by się to dla niego skończyło. Tak pewnie skończy z zakazem. Podsumowując wyjazd rundy zaliczamy w skromnej liczbie. Stać nas na pewno na dużo więcej! Szacunek dla obecnych na tym wyjeździe! Do następnego!

KP Piast Iłowa – KS Stilon Gorzów Wielkopolski  02.04.2022

Relacja Stilonu Gorzów:
W sobotnie popołudnie 13 najwierniejszych fanów Stilonu postanowiło spędzić na wyjeździe do Iłowej. Kopacze niespodziewanie przegrywają 1:2 lecz to nic nie zmienią i dalej są na najlepszej drodze do awansu. Pamiętajcie! Kibicem się jest! A nie bywa…

Orlęta Reda – Cartusia Kartuzy 03.04.2022

Stal Łańcut – Karpaty Krosno 01.04.2022

W Łańcucie jesteśmy obecni w 93 osoby w tym 55 Stal Rzeszów. Dzięki za wsparcie !

Alfa Jaromirowice – Dozamet Nowa Sól 03.04.2022

Relacja Dozametu Nowa Sól:

Na jeden z dalszych wyjazdów w okręgówce, w niedzielne popołudnie wybieramy się w 26 osób (w tym jedna panna). Dopingujemy sporadycznie, ale w miarę głośno. Piłkarze dają nam powód do radości i wygrywają wysoko 4-0! DOZAMET TO MY!

Słowa uznania należą się zarządowi Alfy, który nie nastawia się na wyduszeniu paru złotych za bilety dla gości (co już niejednokrotnie w tym sezonie przeżywaliśmy), ale stawia na meczowy catering i w ten sposób, powstaje zupełnie inna atmosfera. Brawo! Piłka nożna dla kibiców!