LIVE: Na Stadionach 10-13.09.2020

NA STADIONACH” to cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach LIVE, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Zachęcamy również do konstruktywnej dyskusji w komentarzach, które znajdują się na samym dole newsa. POSIADASZ JAKIEŚ CIEKAWE MATERIAŁY (ZDJĘCIA, FILMIKI) Z MECZÓW I CHCESZ SIĘ Z NAMI NIMI PODZIELIĆ? PISZ NA KONTAKT, ALBO BEZPOŚREDNIO NA FACEBOOKA! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC!


EKSTRAKLASA:

 

Jagiellonia Białystok – Podbeskidzie Bielsko-Biała 11.09.2020

 

Cracovia – Stal Mielec 12.09.2020

 

Relacja Stali Mielec:
Nas na Cracovii 250 w tym 22 kibiców Czarnych Jasło i 10 Sandecji. Dziękujemy wszystkim za obecność i konkretny doping !

 

Śląsk Wrocław – Lech Poznań 12.09.2020

[art5]


I LIGA:

 

Chrobry Głogów – Widzew Łódź 10.09.2020

 

Relacja Widzewa Łódź:
W około 250 osób stawiamy się w czwartek na naszym wyjazdowym meczu w Głogowie. Dzięki uprzejmości fanów Chrobrego wszyscy wchodzimy na stadion. Mamy ze sobą jedną flagę oraz transparent z pozdrowieniami za więzienny mur dla jednego z nas. Kilkukrotnie w pierwszej połowie oraz pod koniec drugiej, zaznaczamy swoją obecność. W tym miejscu dziękujemy za pomoc przy ogarnięciu wejścia fanom Chrobrego. Piłka nożna dla kibiców!

 

Relacja FC Zgierz:
18 osobowa załoga ze Zgierza melduje się na wyjeździe w Głogowie.

 

Relacja FC Lutomiersk:
9 Lutomierzaków dopinguje Widzew na czwartkowym wyjeździe do Głogowa. Dzięki ChG za wejście. RTS LTK!

 

Miedź Legnica – Resovia Rzeszów 11.09.2020

 

Relacja Resovii Rzeszów:
Na piątkowym wyjeździe w Legnicy meldujemy się w niewiele ponad 60 osób (w tym 1 zakazowicz pod stadionem).

W geście solidarności z kibicami Miedzianki do 21 minuty nie prowadzimy dopingu z szacunku dla niedawno zmarłego brata po szalu. Potem dopingujemy na dobrym poziomie do samego końca jeszcze w pierwszej połowie prezentując mini oprawę w postaci sektorówki „Nowy stadion dla Resovii”.

Przed meczem delegacja kibiców Resovii złożyła wieniec na grobie zmarłego kibica Miedzi, której serdecznie dziękujemy za ogarnięcie wejścia na ich sektory.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

 

Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec 11.09.2020

 

Relacja FC Bolesławiec:
W piątek 14 osobowa ekipa FcBc wspiera Odrę w wygranym meczu z Sosnowcem!
Fc Nysa & Fc Bolesławiec!
MKS & OKS!

 

ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn 12.09.2020

 

GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz 12.09.2020

 

Relacja Młodych Tychów:
Przed zgodowym meczem z Sandecją zbieramy się w 3 dychy i idziemy na stadion, cała drogę eskortuje nas 6 lodów smutnych panów.
Młode Tychy, Młode Tychy GKS !!!

 

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – GKS Bełchatów 12.09.2020

Relacja GKS-u Bełchatów:
Na sobotnim meczu wyjazdowym w Niecieczy, w sektorze gości zameldowało się 37 osób (w tym 5 Wisła Sandomierz)!

[art5]


II LIGA:

 

Chojniczanka Chojnice – Znicz Pruszków 12.09.2020

 

Motor Lublin – Błękitni Stargard 12.09.2020

 

KKS Kalisz – Garbarnia Kraków 12.09.2020

Relacja KKS-u Kalisz:
Drugi mecz przy Łódzkiej w sezonie. Zbieramy się na sektorze w około 150 osób, w tym kilka osób z Widzewa i Elany – dzięki! Wieszamy 4 flagi, a nasza młodzież swój transparent. Dopingujemy całe spotkanie. Piłkarze po dobrze rozegranej pierwszej połowie, którą zakończyli przewagą jednej bramki, ewidentnie spoczęli na laurach i w krótkim odstępie czasu dali sobie strzelić dwie bramki, przegrywając tym samym całe spotkanie.

 

Bytovia Bytów – Olimpia Elbląg 12.09.2020

Relacja Olimpii Elbląg:
W Bytowie jesteśmy obecni w 30 osób.

 

Stal Rzeszów – Olimpia Grudziądz 12.09.2020

 

Górnik Polkowice – Hutnik Kraków 13.09.2020

Relacja Hutnika Kraków:
40 kiboli Hutnika wspierało naszych piłkarzy Polkowicach. 

 

GKS Katowice – Lech II Poznań 13.09.2020

 

Relacja GieKSiarzy z Paderewa:
Na inauguracje sezonu przy bukowej przyszło nam się mierzyć z rezerwami Lecha. Na ten mecz zbieramy się w około 40 osób w tym delegacje WSA 1964 oraz Trójkolorowe Podlesie. Dzięki za wsparcie. Na zbiórce prezentujemy transa MŁODA PADEREWA w asyście piro, i zaznaczamy kto rządzi na Paderewie. Przed meczem odbyła się wspólna integracja, gdzie potem wspólnie udajemy się na mecz. Piłkarze pewnie wygrywają 3:1.

[art5]


III LIGA:

 

Polonia Warszawa – Ursus Warszawa 12.09.2020

 

Wisłoka Dębica – Stal Stalowa Wola 12.09.2020

[art5]

 

 

Pomorzanin Toruń – Elana Toruń 12.09.2020

 

ROW Rybnik – Pniówek Pawłowice Śląskie 12.09.2020

 

Nielba Wągrowiec – Chemik Police 12.09.2020

Relacja Nielby Wągrowiec:
Kolejną kolejkę o mistrzostwo II grupy III ligi przyszło nam rozegrać u siebie z drużyną, która zajmuje jedno z końcowych miejsc w tabeli, mianowicie Chemikiem Police. Oczekiwaliśmy od piłkarzy pewnego zwycięstwa, ponieważ musimy wygrywać z takimi przeciwnikami chcąc myśleć o awansie do grupy mistrzowskiej. Jeśli chodzi o nas, również prowadzimy mobilizację na to spotkanie chcąc udowodnić, że potrafimy zebrać się nie tylko na interesujących kibicowsko spotkaniach, ale również meczach, które nie wywołują u nas żadnego ciśnienia.

Tradycyjnie przed spotkaniem zbieramy się na „Zibku” i 10 minut przed spotkaniem ruszamy na sektor. Nas łącznie około 40 głów, w tym 1 ziomek z Zamku Gołańcz (dzięki!). Na płocie wywieszamy dwie flagi: MKS i CZK. Przez cały mecz prowadzimy rwany doping w asyście bębna.

Na boisku nasi piłkarze bez niespodzianki pokonują Chemika 2:0. Po meczu zawodnicy podchodzą pod nasz sektor, gdzie wspólnie świętujemy zwycięstwo. Następne spotkanie rozegramy za tydzień, gdzie na wyjeździe przyjdzie nam się zmierzyć z drużyną GKS Przodkowo.

 

KP Starogard Gdański – Unia Swarzędz 12.09.2020

 

Polonia Środa Wielkopolska – Górnik Konin 12.09.2020

Relacja Górnika Konin:
Jesteśmy obecni na kolejnym wyjeździe w 54 osoby (w tym chłopaki z Sompolna – dzięki!) z jedną flagą na płocie. Na boisku kolejna porażka, choć przez moment pachniało nawet sensacją, biorąc pod uwagę, że graliśmy z liderem tabeli (ostatecznie przegraliśmy 1-2).

Podziękowania dla działaczy Polonii Środa Wlkp. za pro-kibicowskie podejście!

W SOBOTĘ CZAS W KOŃCU NA ZWYCIĘSTWO!

 

Bałtyk Gdynia – Jarota Jarocin 12.09.2020

Relacja Bałtyku Gdynia:
Podczas tego meczu zostały zorganizowane obchody 90 lecia klubu wraz z SKBG. Był festyn dla dzieci, mecz old boyów z drużyną Czarnych Koszul (Mistrz Polski z 2000 roku) niestety przegrany 4:2. Imprezą wieńczącą ten dzień był mecz z Jarotą zremisowany 1:1 (0:1).

Mecz odbył się w naszym domu na naszym stadionie przy Olimpijskiej 5. Frekwencja dopisała. Wielu kibiców przyszło na mecz po wielu latach nieobecności aby przypomnieć sobie klimat z młodzieńczych lat. Czas jakby się zatrzymał w latach 90-tych tak jak przez 90 minut na 90 lecie klubu z miasta morza i marzeń. Na płocie zawisły 4 flagi w tym debiutująca flaga Janovo. Z oprawy SKBG zaprezentowało serpentyny i machajki.

Nie było by tego dnia święta bez kibiców gości, którzy przybyli w 12 osób. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

 

Relacja Jaroty Jarocin:
Na jeden z najdalszych wyjazdów ruszamy w 14 osób w tym 4 GKS Jaraczewo plus 1 osoba z Tarnovii (dzięki). W Gdyni meldujemy się kilka godzin przed meczem, gdzie po dłużej chwili spędzonej na plaży ruszamy w stronę stadionu przy Olimpijskiej, gdzie swoje mecze rozgrywa Arka. Na stadion dostajemy się dzięki pomocy fanatyka Bałtyku, który aktualnie działa na własną rękę, dzięki! Po chwili, gdy już jesteśmy na trybunach zaznaczamy swoją obecność i do końca meczu, kilkukrotnie przypominamy piłkarzom, że jesteśmy obecni. Po drugiej stronie trybuny Bałtyk formuje kilkudziesięcioosobowy młyn, który z początkiem meczu rzuca na murawę serpentyny i do końca spotkania już tylko dopinguje. Po końcowym gwizdku dziękujemy piłkarzom za zdobycie punktu i w dobrych nastrojach opuszczamy Trójmiasto.

 

Gryf Wejherowo – Gwardia Koszalin 12.09.2020

Relacja Gwardii Koszalin:
W Wejherowie meldujemy się w 46 osób. Droga w obie strony z balastem. Przed meczem długo trwające spisywanie, kamerowanie i poszukiwanie zakazanych tematów przez co na stadion wchodzimy trochę spóźnieni. Na meczu tworzymy wspólny młyn z wejherowskim Gryfem na zmianę dopingując jedną i drugą drużynę. Na płocie wieszamy 2 flagi + transparent „PDW”. W końcowych fragmentach spotkania to Gwardia zdobywa zwycięską bramkę i to my wracamy do domu w trochę lepszych humorach. Wielkie podziękowania dla chłopaków z Wejherowa za super gościnę na meczu jak i po jego zakończeniu! 😉

 

Polonia Bytom – Ruch Chorzów 13.09.2020

Relacja Polonii Bytom:
Na chłodno już krótka relacja z NDŚ. Na trybunach zasiada komplet publiczności. Głośny doping sprawia, że w 90 minucie spotkania wyrównanie daje gol naszego wychowanka Norbert Radkiewicz. W przerwie otrzymujemy od klubu koszulkę z numerem 12 w ramach podziękowań za akcję #wnds. Dziękujemy naszym wszystkim zgodom za wsparcie. Na meczu zebraliśmy 1319 zł i 85 gr na pomoc i rehabilitację dla Oliviera, za co serdecznie dziękujemy. Tego, co w tym dniu robiła policja nie mam zamiaru komentować. Media zachwycają się statystykami zatrzymań, natomiast nic nie piszą o zagazowanych kobietach i dzieciach… PIŁKA NOŻNA BEZ POLICJI !!

 

Relacja Arkowców ze Śródmieścia:
W niedzielne popołudnie jesteśmy obecni na Najstarszych Derbach Śląska z flagą „AG Śródmieście”. Łącznie 15 Arkowców tego dnia wspiera Polonię. Dziękujemy naszym braciom za godną jak zawsze gościnę! AG&PB! PIŁKA NOŻNA BEZ POLICJI !

 

Relacja Arkowców z Obłuża:
W minioną niedzielę wspieramy naszych braci z Bytomia na Najstarszych Derbach Śląska. Umacnianie zgody trwa od piątku, a po meczu udajemy się wspólnie na wyprawę. Kleinfeld PB dziękujemy za gościnę! Do następnego! Copa PDW!

 

Ruch Chorzów:

 

Dzisiejsze piłkarskie święto w Bytomiu próbują popsuć ci co zawsze… Smutni panowie nie chcą wpuścić na stadion kibiców Ruchu Chorzów.

[art5]

 

Niebiescy.pl:
Na niedzielne derby z Polonią Bytom, które odbyły się na stadionie Szombierek, wybrało się około 1900 kibiców Ruchu Chorzów. Fani Niebieskich ostatecznie nie zostali dopuszczeni w miejsce, z którego mogliby swobodnie zobaczyć mecz. W końcówce spotkania doszło ponadto do spięcia z policją. Jak to wyglądało? Zobaczcie film…

 

Niebieskie Łaziska:

 

Młode Łaziska:

 

Niebieskie Świętochłowice:
Jesteśmy obecni w około 150 głów na wyjeździe w Bytomiu!

 

Chrzanów & Trzebinia & Szicówa:

 

Bandycki Powiat Mikołowski:

 

Wisła Kraków:

 

Niebieskie Piekary:

 

Niebieskie Szopienice:
Wczoraj wybieramy się w 25 osób na NDŚ !

 

Stadion dla Ruchu – Cicha6.com:
Do policjantów otwierających ogień z gumowych kul, używających armatkę wodną i gaz łzawiący w stronę tłumu kibiców Ruchu, gdzie było wiele dzieci – jesteście szmatami bez honoru. Wasz przełożony ma nasrane we łbie, a wy nie mniej. Widoczny na filmie płaczący chłopczyk proszony jest wraz z rodzicem o przyjście na Sektor Rodzinny na następny mecz – mamy dla Ciebie coś specjalnego.

 

Broń Radom – Legionovia Legionowo 13.09.2020

Relacja Powiślanki Lipsko:
Dziś wspieramy naszych Braci z Broni Radom w 10 osób na ich domowym meczu. Dziękujemy za zajebistą, pomeczową gościnę.
1964&1926

[art5]


NIŻSZE LIGI:

 

Pogoń Lębork – Sokół Zblewo 12.09.2020

Relacja Pogoni Lębork:
Nas w młynie 45 osób. Rwany doping w pierwszej połowie. Wieszamy jedną flagę i transparent. TPL!

 

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Start Nidzica 12.09.2020

Relacja Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie:
Na kolejny mecz bez historii w 5 lidze zbieramy się w 40 osób głośno dopingując przez cały mecz co przyniosło efekt w postaci wygranej 3:2 i po 7 kolejkach Drwęca zajmuje 2 miejsce w tabeli za co brawa dla trenera Łukasika i całej drużyny! Na płocie ląduje jedna flaga „DRWĘCA”. Z nami na meczu 4 braci z Olimpii Grudziądz, po meczu umacniamy układ! Avee KSD!

 

Michałowianka Michałowice – Galicja Raciborowice 12.09.2020

 

Stal Sanok – JKS Jarosław 12.09.2020

 

TPS Winogrady – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 12.09.2020

Relacja Ostrovii Ostrów Wielkopolski:
W minioną sobotę wybieramy się na wyjazdowe spotkanie z TPS Winogrady. Winogrady to dzielnica Wielkopolskiego Poznania i tam też w otoczeniu blokowisk odbywa się spotkanie między Naszą Ostrovią, a wcześniej wymienionym TPS Winogrady.

Nas na tym meczu na stadionie w Poznaniu melduje się 50 osób. Od początku prowadzimy konkretny doping w asyście jednej flagi (On Tour) oraz transparentu (G.N.L.S).

Nasi piłkarze w ostatnich sekundach meczu remisują z outsiderem 2:2. Szkoda straconych punktów bo wszystko wskazuje, że za rok spotkamy się na VI szczeblu rozgrywek, a drugi raz koronawirus nie uratuje nas przed spadkiem. Do Ostrowa wracamy w miarę dobrych humorach bo piłkarze w przeciwieństwie do zarządu pokazali wreszcie jaja. AVE OVIA! G.N.L.S ! Dzięki za walkę!

 

Sokół Pyrzyce – Stal Lipiany 12.09.2020

 

Pogoń Barlinek – Orkan Suchań 12.09.2020

 

KS Chełmek – Unia Oświęcim 12.09.2020

Relacja Unii Oświęcim:
W sobotnie popołudnie zbieramy we własnym gronie i lecimy na mecz naszych piłkarzy do Chełmka. Na miejscu prezes piłkarskiej Unii załatwia nam wejście na trybuny, gdzie meldujemy się w 80 osób. Z nami po 3 auta Niebieskich oraz Hejnału-dzięki Bracia! Od czasu do czasu prowadzimy doping. Na bramce treningowej wieszamy trans Ś.P. Henryk Snadny dla byłego trenera piłkarskiej Unii, który wychował nie jedno pokolenie przy Legionów 15. Kopacze wygrywają to spotkanie 1-2. Wraz z końcowym gwizdkiem paru miejscowych chamów miało problem więc pomogliśmy im go rozwiązać.

 

Ruch Radzionków – Szczakowianka Jaworzno 12.09.2020

 

Górnik Wałbrzych – KS Czarni Wałbrzych 12.09.2020

 

Lotnik Kościelec – Unia Rędziny 12.09.2020

Lotnik Kościelec:

 

Unia Rędziny:

 

Tarnovia Tarnów – Watra Białka Tatrzańska 12.09.2020

Relacja Tarnovii Tarnów:
Przed meczem w kilkanaście osób robimy bramę weselną naszemu ziomkowi. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Kolejny sezon i kolejne kary od związku. Tym razem kara finansowa oraz jeden mecz bez udziału publiczności. Mimo wszystko zbieramy się w około 80 osób głównie młodego składu w tym 3 osobowa delegacja KSC i udajemy się pod stadion od strony rampy kolejowej dopingować naszych piłkarzy. Natomiast od strony plant wywieszamy transparent: „piłka nożna dla kibiców, leśne dziady wypierdalać”.

[art5]

Po pierwszej połowie zawijamy i udajemy się pod kryminał pozdrowić naszych braci po szalu odbywających karę pozbawienia wolności.

Piłkarze po 3 zwycięstwach na początku sezonu, notują 3 porażkę z rzędu ulegając rywalowi 0:1 po rzucie karnym podyktowanym w 92 minucie spotkania.

Kolejny mecz rozegramy na wyjeździe z beniaminkiem LKS Rylovią Rylowa, już w najbliższą sobotę 19 września.

 

BKS Bydgoszcz – Włocłavia Włocławek 12.09.2020

Relacja Włocłavii Włocławek:
Kolejny weekend za nami. W sobotę jedziemy do Bydgoszczy w 51 osób z flagą „FANATYCY”. Na stadionie spotykamy się z Zawiszakami i wspólnie oglądamy zwycięstwo naszych kopaczy od czasu do czasu zaznaczając swoją obecność. Dziękówa dla Zawiszy za wsparcie i gościnę. WŁOCŁAVIA-1946-ZAWISZA. W niedzielę korzystając z wolnego czasu wspieramy w 35 osób chłopaków z Kowala, którzy na własnym stadionie podejmowali Spartę Brodnica. Gości brak.

 

Proszowianka Proszowice – Beskid Andrychów 13.09.2020

Relacja Beskidu Andrychów:
W Niedzielę udajemy się na najdalszy wyjazd sezonu do Proszowic, gdzie stawiamy się w sile 60 osób w tym Zagłębie Sosnowiec. Ze względu na remont obiektu i mecz bez publiczności nie wchodzimy na stadion i całe spotkanie oglądamy oraz dopingujemy zza płotu. Piłkarze po raz kolejny wygrywają, pozostając na fotelu lidera tabeli i w dobrych humorach wracamy do domów.

 

Poprad Rytro – Okocimski Brzesko 13.09.2020

Relacja Okocimskiego Brzesko:
Do Rytra udajemy się furami w 35 osób (w tym 8 Unia Tarnów), dzięki za wsparcie!
OKS & ZKS!
W połowie drogi problemy robią Ci co zawsze, jednak udaje nam się dojechać do Rytra. Na stadion nie zostajemy wpuszczeni, mecz obserwujemy zaa ogrodzenia kilkukrotnie zaznaczając swoją obecność.
Piłkarze pokazują charakter i wygrywają ważny mecz 2:0, a My wracamy w dobrych humorach do Brzeska.

 

Rawia Rawicz – Drużyna Wiary Lecha 13.09.2020

 

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Łada Biłgoraj 13.09.2020

Relacja Łady Biłgoraj:
Tak jak to miało miejsce w ubiegłych latach i tym razem wiedzieliśmy, że nie będziemy mieli możliwości pojawienia się na stadionie. Mimo to docieramy pod obiekt w 38 osób. Tego dnia razem z nami obecne są delegacje układowiczów ze Stali Stalowa Wola (2), Karpat Krosno (1), oraz Stali Rzeszów (1). Wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy za wsparcie! Kilkukrotnie zaznaczamy swoją obecność i zawijamy w drogę powrotną.

 

Krypnianka Krypno – Warmia Grajewo 13.09.2020

Relacja Warmii Grajewo:
Kolejny ligowy wyjazd w jeszcze liczebniejszej załodze. Niestety, większość meczu spędziliśmy na bezsensownej milicyjnej blokadzie 5 km od stadionu.
MAZUR i TUR BIELSK – dzięki i pozdro !
Ave WG !

 

GKS Orły – Biało-Czerwoni Kaszyce 13.09.2020

 

MUKS Praga Warszawa – Diamonds Academy 13.09.2020

Liga Trampkarek MZPN U-15.

[art5]


ŻUŻEL:

 

Unia Tarnów – Start Gniezno 10.09.2020

Relacja Unii Tarnów:
Przed spotkaniem było wiadomo że jest to mecz do odjechania i nic więcej, nasi zawodnicy i sztab szkoleniowy chyba za bardzo sobie wzięli do serca stwierdzenie ,,mecz o pietruszkę” bo to co zobaczyliśmy wczoraj na torze to był dosłowny dramat, po meczu z Łodzią nikt nie myślał że może być gorzej a jednak, ani jednego indywidualnego zwycięstwa naszych seniorów, goście czuli się jak u siebie a podsumowaniem dzisiejszej parodii może być start Kozy z taktycznej po dwóch zerach.

Przykro było wczoraj znajdować się na pustym stadionie i oglądać takie coś, jak długo jeszcze w Tarnowie będziemy świadkami upadku żużla z roku na rok ?

My dopingujemy Jaskółki w ok. 50 osób z jedną flaga na płocie.

 

Relacja Startu Gniezno:
W czwartek w odległym Tarnowie melduję się 15 Startowców!

[art5]


HOKEJ:

 

Unia Oświęcim – Stoczniowiec Gdańsk 11.09.2020

Relacja Unii Oświęcim:
Na pierwszy mecz naszych hokeistów zbieramy się na eLce w jakieś 140 głów. Z nami delegacje naszych braci z Kęt i Ruchu, którym dziękujemy za wsparcie. Na płocie wieszamy flagi KS UNIA OŚWIĘCIM, UU, UOH, HEJNAŁEK oraz debiutującą na tym meczu replikę naszej zasłużonej flagi w lekko odświeżonej wersji. Po drugiej stronie trybun wieszamy trans dla zioma po drugiej stronie muru. Od początku meczu lecimy z dobrym dopingiem, który kilka razy poderwał całą hale. W drugiej tercji prezentujemy skromną oprawę w postaci sektorówke herbu, flag na kijach i transparentu BIAŁO-NIEBIESKI JEST NASZ ŚWIAT. Hokeiści łatwo wygrywają to spotkanie i z mega optymizmem rozpoczynamy nowy sezon hokeja. Po meczu odbyła się ceremonia wręczenia medali za zdobyte srebro z zeszłego sezonu. W Piątek kolejne spotkanie przy Ch4 a naszym rywalem będzie STS Sanok. Już dziś wszystkich zapraszamy na eLke.

[art5]


KOSZYKÓWKA:

 

Anwil Włocławek – Trefl Sopot 12.09.2020

[art5]

CAŁOŚĆ W ZAKŁADCE NA STADIONACH

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments