Ruch Radzionków – Szczakowianka Jaworzno 12.09.2020 16 września 2020

Gospodarze na sobotnim meczu ze Szczakowianką uformowali około 70-osobowy młyn. Na płocie pojawiły się trzy flagi. Grupa South Inferno ubarwiła to spotkanie oprawą, która składała się z transparentu z hasłem „Z małej trybuny duży dym”, do którego odpaliła czarne świece dymne.

 

Relacja Ruchu Radzionków:
W sobotę na naszym radzionkowskim orliku podejmowaliśmy Szczakowiankę Jaworzno. Patrząc na terminarz meczów domowych to właśnie spotkanie z „Drwalami” zapowiadało się najciekawiej w rundzie jesiennej, dlatego też próbowano zmobilizować radzionkowskich kibiców do tego, by pojawili się na naszej trybunie w większej liczbie niż poprzednio. Niestety ograniczenie widzów i zamknięta kasa z biletami nadal odbija się na frekwencji na naszej trybunie i tym samym liczba w młynie nie była taka, jak byśmy chcieli.

Ostatecznie na trybunie pojawiło się 250 widzów, czyli tylu, ile może obecnie pojawić się na meczach Ruchu Radzionków, natomiast w młynie swoją obecność zaznaczyło około 70 fanatyków, którzy w asyście bębna wspierali żółto – czarnych. Na płocie wywieszono trzy flagi; Cidry, Vitor oraz wizytówka grupy ultras South Inferno, która przygotowała miłą dla oka oprawę składającą się z transparentu z hasłem „Z małej trybuny duży dym” no i oczywiście jak same hasło wskazuje – nie mogło zabraknąć pirotechniki. Odpalono czarne świece dymne, które mocno zadymiły naszą trybunę.

Piłkarze kolejny raz pokazali się z dobrej strony wygrywając już trzecie spotkanie z rzędu i choć początek sezonu był kiepski to wszystko wraca do normy i małymi krokami pniemy się w górę tabeli. Widać również, że po zmianie prezesa dobrze dzieje się wewnątrz klubu i piłkarze znowu uwierzyli w swoją siłę – oby tak dalej !

Ruch – Szczakowianka oprawa

I jeszcze jeden film z sobotniego meczu. Tym razem oprawa nagrana z boku. Autor : Instagram bb_globetrotters

Opublikowany przez Ruch Radzionków Zawsze Wierni Wtorek, 15 września 2020