Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok 20.05.2015

Na wyjście piłkarzy na całej Żylecie zaprezentowana została efektowna oprawa przygotowana przez Nieznanych Sprawców. Najpierw na środkowych sektorach rozciągnięto malowaną sektorówkę z hasłem „Legia albo śmierć” oraz dwiema czaszkami. Chwilę później, pod odliczaniu, po obu jej stronach odpalonych zostało ponad 100 rac. Kibice gości mogli ostatni raz oglądać cztery kolejne swoje flagi – tym razem fan-klubu z Łap. Obok nich zawisł transparent „Łapy, łapy 4 łapy”.

W drugiej połowie na dolnym poziomie Żylety rozciągnięta została sektorówka „LEGIA”, zaś nad nią rozwinięto foliowy napis w barwach naszego klubu „Legia Ultras”. Po zjechaniu naszej sektorówki, nad głowami legionistów powiewała, do góry kołami sektorówka Jagiellonii – „The Best Fans Białystok”. Hasło na malowanym transparencie zostało zmienione na „Illegal Ultras”, a po odliczaniu, na całej Żylecie zapłonęły setki rac, ogni wrocławskich oraz świec dymnych. Parę minut później sektorówka Jagiellonii została porwana na strzępy.

Jagiellonia przyjechała do Warszawy autokarami w dobrej liczbie, jak na środowy wieczór. W sektorze gości wywiesili 6 flag i prowadzili doping przez większość spotkania w asyście bębna. Przyjezdni przycichli w drugiej połowie, gdy niszczona była ich sektorówka.

Legia Warszawa:

video:

Jagiellonia Białystok:

BONUS
(Legia Warszawa)

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments