GieKSa zmienia formę protestu

Jak poinformowali kibice GKS-u Katowice, po półrocznej nieobecności na Bukowej wraz z pierwszym meczem w tym roku GieKSiarze zmieniają formę protestu i wracają na Blaszok. „Protestowaliśmy sprzed stadionu, teraz zaprotestujemy z trybun!” – czytamy we wpisie na profilu GieKSa.

Na tą chwilę nie wiadomo jak ma wyglądać ta forma protestu, jednak sami zainteresowani poinformowali, że więcej informacji na ten temat pojawi się bliżej meczu z Podbeskidziem.

 

Komunikat kibiców GKS-u Katowice:

GIEKSIARZE – ZMIENIAMY FORMĘ PROTESTU – WRACAMY na BLASZOK i do SATELITY!

Od meczu z Podbeskidziem wracamy na Blaszok, a do Satelity od spotkania z Podhalem 15.02!

Osiągnęliśmy to, co chcieliśmy – temat stał się głośny w Polsce w skali, której nie zakładaliśmy. Pokazaliśmy, że GKS Katowice bez kibiców nie istnieje, a działania klubu to nie tylko pozorowanie marketingu, ale przede wszystkim akcje przeciw kibicom. Jednoznacznie wykazaliśmy, która strona eskaluje konflikt – wspomnijmy tylko o blokowaniu wyjazdów do Bełchatowa, Chorzowa czy w ostatnim czasie… do Niecieczy.

To było pół roku dużych wyrzeczeń, ale pokazaliśmy solidarność. Dziękujemy wszystkim osobom, które przez cały ten czas nas wspierały. Wracamy do tego, co kochamy – wspierania GieKSy z trybun! Protestowaliśmy sprzed stadionu, teraz zaprotestujemy z trybun!

 

Widzimy się na Blaszoku oraz w Satelicie od strony Olimpijskiej!

guest

9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments