Apel kibiców Stali Gorzów

Stowarzyszenie Kibiców KS Stal Gorzów „Stalowcy” wydało komunikat, w którym apeluje o jak najliczniejsze wsparcie akcji referendalnej organizowanej przez narodowców przeciw przyjmowaniu imigrantów do Polski.

Szanowni Kibice!

Jako grupy kibicowskie działające na Stali Gorzów stanowczo sprzeciwiamy się przyjmowaniu tzw. „uchodźców” w naszym kraju.

Widzimy co się dzieje za zachodnią granicą naszej Ojczyzny, gdzie miliony muzułmanów zamieszkują Stary Kontynent. Gwałty, kradzieże, molestowanie seksualne i pobicia są na porządku dziennym!

Są to osoby obce nam kulturowo, niechcący się asymilować co jest bardzo dużym niebezpieczeństwem.

My mówimy stanowcze NIE dla takich zachowań!

Musimy dbać o nasze wartości, tradycje, o nasze wspólne dobro – Polskę. Chcemy bronić naszego domu, nasze kobiety i przyszłość naszych dzieci, która niewątpliwie może być zagrożona, jeśli dopuścimy do tego samego co nasi sąsiedzi.

Uważamy, że obywatele sami powinni wypowiedzieć się na ten ważny temat. W związku z tym apelujemy do wszystkich osób, którym leży na sercu dobro naszych rodzin o przyłączenie się do akcji referendalnej organizowanej przez narodowców.

Formularze można pobrać pod www.dzienreferendalny.pl.
Jeżeli komuś nie chce się gimnastykować to można wstąpić do Sklepu Perełka przy ul. Sikorskiego 110, dzięki uprzejmości właścicieli sklepu.

Wypełnione listy można również dostarczać do w/w punktu.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments