Warta Poznań – ŁKS Łódź 30.09.2017

Na kilka dni przed wyjazdem ŁKS-u do Poznania na mecz z miejscową Wartą na forum kiboli Kolejorza umieszczono informacje o planowanym przybiciu zgody Lecha i ekipy z Łodzi. Informowaliśmy o tym TUTAJ. Mobilizacja przeprowadzona w szeregach Lecha i ŁKS-u zaowocowała pełnymi trybunami. Przez problemy z jakością wpuszczania i brakiem biletów obie ekipy wchodziły całą pierwszą połowę. ŁKS zajął miejsce w sektorze dla gości, spora liczba przyjezdnych zmuszona była również pozostać poza stadionem. Oprócz standardowego oflagowania nad sektorem gości zawisł transparent skierowany dla kibiców, którzy są na przymusowych wakacjach. W drugiej połowie obie ekipy odpalają spora ilość rac, co było uwieńczeniem zgody po trwającym osiem lat układzie chuligańskim. Po bezbramkowym remisie obie ekipy ruszyły na poznańskie osiedla umacniać zgodę.

 

Gospodarze tego dnia w młynie zebrali się w około 40 osób, aby dopingować Wartę. Na płocie zawisła standardowa flaga, podczas spotkania pojawiły się również flagi na kijach w zielono-białych barwach.

 

Relacja Warty Poznań:

W ostatni dzień września przyszło nam zagrać domowe spotkanie z Łódzkim klubem sportowym. Zainteresowaniem tym meczem obiło się szerokim echem w Internecie. Ludzi chętnych było dwa razy tyle co dopuszczona pojemność stadionu. Nas w młynie do 60 osób. Doping z naszej strony bardzo głośny, zwłaszcza w pierwszej połowie. Na płocie wieszamy flagę zielono-biali. W drugiej połowie wraz z dopingiem machamy flagami na kijach. Remis na placu gry do końca nie był sprawiedliwy. Z przebiegu gry na pewno byliśmy kilkakrotnie bliżsi zdobycia bramki. Po ostatnim gwizdku dziękujemy piłkarzom za walkę i dajemy do zrozumienia że chcemy zwycięstwa za tydzień w Elblągu. Co do kibiców gości to pewnie opiszą się sami co do swojej liczby. Wywiesili kilka flag i w drugiej połowie meczu odpalili race.

 

Warta Poznań:

 

 

ŁKS Łódź:

źródło: stadionowioprawcy.net Zielona-Strefa   |   zdjęcia: Pilot08, Fotokolejorz

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments