ŻUŻEL: Unia Tarnów – PGG ROW Rybnik 23.05.2019

Gospodarze tego dnia wystawiali około 180-osobowy młyn, podczas spotkania po ich stronie pojawiła się również oprawa. Na sektorze gości zasiadło 375 kibiców z Rybnika.

 

Unia Tarnów Speedway Brigade:

Mecz z Rybnikiem w Jaskółczym Gnieździe był dla nas zdecydowanie najbardziej atrakcyjnym wydarzeniem w rundzie zasadniczej, zarówno aktualnie jak i w dawnych latach spotkania między Unią i Rybnikiem były zawsze ciekawe kibicowsko i cieszyły się dodatkowym smaczkiem niemal jak derby.

[art5]

Mimo dobrej liczby gości (375 osób) mecz kibicowsko zdecydowanie należał do nas a goście byli słyszani w naszym sektorze tylko podczas większych zrywów jednak jak na taką liczbę było słabo. No ale czego oczekiwać od kibiców sukcesu jak dostawali w palnik od początku meczu.

Przed meczem organizujemy zbiórkę pod kinem gdzie zbieramy się w ok. 40 osób i ze śpiewem na ustach ruszamy na nasz sektor. Nasz młyn tego dnia to ok. 180 osób, doping od początku do końca na dobrym poziomie, często wymieniamy uprzejmości z gośćmi i pozdrawiamy naszego kolegę woryne dając jasny przekaz jaki mamy do niego stosunek.

[art5]

Prezentujemy również oprawę składającą się z dużego transa ULTRAS z dodatkiem biało niebieskich flag. Na płocie 4 flagi tj. Unia Tarnów, ŚP. Krystian Rempała, 1928. FORZA UNIA i trans dla kolegi za kratami RUDY PDW.

Nasza Unia jest już blisko rundy play-off więc każdy po takim meczu pełna MOBILIZACJA i jedziemy dalej !

 

Rybnik:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments