Zapowiedź wyjazdowa ekstraklasy

Jagiellonia Białystok – Korona Kielce

Ostatni wyjazd kibiców Korony na obcy teren w tej rundzie , tym ciekawsze jest to , że kibice Jagiellonii odwołali protest , także w Białymstoku może być na prawdę gorąco. Wyjazd organizuje SKKK i Kielczanie do Białegostoku pojadą autokarami , a koszt wyjazdu wynosić będzie 90zł (25zł bilet + 65zł przejazd)

Lech Poznań – Legia Warszawa
Kibice z Łazienkowskiej na Bułgarską przyjechać nie mogą (klub nie zamówił biletów.) Na meczu będzie rekordowa liczba publiczności – 41 609 osób.

Lechia Gdańsk – Widzew Łódź
Ten mecz odbędzie się bez Łódzkich kibiców. Decyzję o zamknięciu sektorów dla sympatyków drużyn przyjezdnych podjął wojewoda pomorski. To skutek incydentów na spotkaniu z Lechem Poznań.

Piast Gliwice – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Na to spotkanie klub TS Podbeskidzie S.A. wraz ze Stowarzyszeniem Klubu Kibica organizuje wyjazd autokarem. Koszt wyjazdu to 45 złotych (15zł bilet na mecz + 30zł przejazd)

Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów
Niebiescy zmierzą się w Szczecinie z Pogonią. Dla kibiców Ruchu Chorzów to najważniejszy wyjazd w rundzie jesiennej. „Niebieska Szarańcza” pojedzie do Szczecina pociągiem rejsowym. Koszt wyjazdu wynosi 90 zł (w tym przejazd w obydwie strony oraz bilet na mecz).

Polonia Warszawa – Górnik Zabrze
Stowarzyszenie „Klub Sympatyków Górnik Zabrze” organizuje wyjazd na to spotkanie. Koszt wyjazdu (bilet na mecz + przejazd) wynosi 80 złotych.

Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Jak to przy meczach zgodowych zawsze trudno określić liczbę. Śląsk na pewno pojawi się, a niewątpliwie po meczu będą umacniać zgodę. Sektor „C” na Reymonta będzie zamknięty…

Zagłębie Lubin – GKS Bełchatów
Kibice z Brunatnej stolicy na pewno pojawią się na meczu, natomiast chętni na przejazd swoim transportem płacą 30 złotych.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments