Zapowiedź 57 numeru TMK+

57 numer „TMK Plus” już w sprzedaży!

 

Tematem numeru są BAŁKANY, a z tej okazji przygotowaliśmy następujące materiały z tego regionu Europy”:

„Kibicowska Jugosławia do rozpadu kraju w 1991 roku” to obszerny artykuł zawierający rys historyczno-kibicowski tego kraju, opisujący początki ruchu ultras na Bałkanach, budzące się nacjonalizmy, jak i przybliżający czołowe ekipy działające w tamtych czasach. Artykuł ubarwiają rewelacyjne archiwalne foty!

„Pod chorwackim adresem” – równie ciekawy tekst autorstwa stałego współpracownika „TMK”, który spędził pół roku mieszkając w Zagrzebiu i myszkując po meczach nie tylko ligi chorwackiej.

„Autostopem przez Bałkany” – groundhopperska relacja z podróży stopem przez cały półwysep – osiem krajów, 4000 kilometrów, mecze, stadiony, kibice – trzy tygodnie przygód streszczone na sześciu stronicach magazynu.

„Invalidi Vożdovac” to wywiad z jedną z mniejszych, ale ciekawszych serbskich ekip, która znana jest w Polsce ze zgody z kibicami ŁKS-u Łomża.

Sparta Praga-Crvena Zvezda Belgrad, Partizan Belgrad-Budućnost Podgorica, Budućnost Podgorica-Partizan Belgrad, Everton-Hajduk Split, Levski Sofia-CSKA oraz „Serbski Trójpak” (a w m.in. derby Belgradu) to reportaże meczowe z udziałem bałkańskich ekip.

 

W numerze znajdziecie także takie materiały jak:

– Południowa Italia 2017 – reportaże z wojaży po meczach takich drużyn południa włoskiego „buta” jak Bari, Lecce i Tricase.

– Kibice z miasta Mozarta – reportaże z meczów Austrii Salzburg.

– Wywiad z kibicami MFK Rużomberok – słowackiego klubu reprezentującego miasto leżące zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od granic Polski.

 

Ilość stron: 68. Cena: 8,5 zł. Polecamy wszystkim ciekawym kibicowskiego świata!

 

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments