Zgody: Cracovia,
Kosy: Unia Tarnów, Glinik Gorlice, Wisła Kraków,
Grupy: Młodzi Gniewni (h)
PP: Resovia - Cracovia 19.10.2022

We wczorajszym meczu PP w Rzeszowie wspieramy Cracovię w 20 osób wraz z flagą „MG”. Po powrocie udajemy się pod ZK pozdrowić przesiadujących tam naszych braci. TOVIA & PASY!

Reprezentacja: Walia - Polska 25.09.2022
W Cardiff na meczu reprezentacji wyspiarska Tarnovia melduje się w 6 osób z flagą. TARNOVIA EMIGRACJA!
Widzew Łódź - Cracovia 09.09.2022

Wspieramy Cracovię na wyjeździe pociągiem specjalnym do Łodzi w 15 osób.  TOVIA & PASY!

Tarnovia Tarnów - Tuchovia Tuchów 20.08.2022
W drugim meczu nowego sezonu a zarazem pierwszym przy Bandrowskiego 9, przyszło nam zmierzyć się po ponad 4 latach przerwy z Tuchovią. Piłkarze wygrywają gładko 6:0 a dzięki przypisaniu sobie kolejnych 3 pkt. i korzystnemu bilansowi bramkowemu, po tej kolejce wskakują na fotel lidera. Tego dnia formujemy ok. 45 osobowy młyn i ruszamy z dopingiem z drobnymi przerwami. Nasz sektor ozdabiamy 3 flagami: Młodzi Gniewni, Tarnovia Familia oraz PDW Filip. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę i okazałe zwycięstwo, następnie udajemy się pod ZK złożyć życzenia urodzinowe jednemu z naszych, odpalając przy tym kilka rac i wyrzutni a także pozdrowić przesiadujących tam naszych braci. TARNOVIA FAMILIA!
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 16.06.2022
W czasie, gdy Tarnovia grała z Okocimskim, jesteśmy również obecni w 7 osób (z flagą „PDW Filip”) na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni, gdzie Jarota podejmował Bałtyk. Spotkanie to wygrywa Jarociński KS 1:2, zapewniając sobie ligowy byt. Dzięki za jak zawszę kozak gościnę i do następnego! TARNOVIA&JAROTA AUU!
Cracovia - Wisła Kraków 01.05.2022
Na 203 Derby Krakowa wybieramy się w ok. 60 osób oraz wielu z nas pojechało na własną rękę, przez co ostateczna liczba była dużo większa i jest trudna do oszacowania. Na meczu zawisły trzy nasze flagi, spotkanie kończy się remisem 0:0. W Krakowie bez zmiany – CRACOVIA PANY!
Tarnovia Tarnów - KS Wierchy Rabka Zdrój 23.10.2021
W przedostatnim meczu rundy jesiennej, przy Bandrowskiego 9 przyszło nam zmierzyć się z sąsiadującymi w tabeli Wierchami. Piłkarze po dobrym, zaciętym spotkaniu i obronie rzutu karnego przez naszego bramkarza wygrywają 2:0 i awansują na 6 lokatę w tabeli. Tego dnia wystawiamy ok. 65 osobowy młyn, prowadząc doping z przerwami, wywieszając przy tym 3 flagi: Ś.P. Motor, Młodzi Gniewni, Bokser. Na ogrodzeniu lądują również dwa transparenty „PDW” skierowane do naszych kolegów za kratami. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę i kolejne domowe zwycięstwo – oby tak dalej! WALCZYĆ TRENOWAĆ TARNOVIA MUSI PANOWAĆ!
GKS Drwina - Tarnovia Tarnów 08.05.2021
Na ostatni mecz rundy zasadniczej, przed podziałem na grupy, udajemy się do Drwini w 40 osób.
Osiedlowy Turniej Cracovii 12.12.2020

Dzisiejszego dnia korzystamy z zaproszenia naszych Pasiastych braci i w 17 osób jedziemy na osiedlowy turniej Oświecenia Cup. Pomimo zimowej aury zawody odbywają się na świeżym powietrzu co nie przeszkadza nam w dobrej zabawie. Niestety piłkarskie zawody kończymy po dwóch wysokich porażkach z gospodarzami Oświecenia 4:1 i Dąbie 5-0. Na turnieju wywieszamy transparent PDW. Dziękujemy Cracovii za zaproszenie i gościnę. Tarnovia & Cracovia!