Wisła Kraków – Miedź Legnica 18.05.2019

Za kibicami Wisły Kraków jeden z trudniejszych sezonów (szczególnie runda wiosenna) w historii klubu, pomimo wielu przeciwności Biała Gwiazda dokończyła sezon i spokojnie utrzymała się w najwyższym poziomie rozrywkowym w naszym kraju. Ostatni mecz w lidze przyciągnął 13 197 kibiców, którzy podziękowali za miniony sezon piłkarzom.

Grupa Ultra Wisła zaprezentowała również oprawę, pojawiła się sektorówka z postacią w koszulce Wisły trzymającą na dłoni serce. Całość prezentacji uzupełniły transparenty, które tworzyły hasło „ODDALIŚMY CI TO, CO MAMY NAJCENNIEJSZE”, do całości zaprezentowano czarne machajki. Akcent ultras pojawił się również na sektorze Młodej Armii Białej Gwiazdy, gdzie do transparentu „Najmłodsze pokolenie w rodzinie wie, że Wisła nigdy nie zginie!” młodzi kibice zaprezentowali machajki w barwach.

[art5]

[art5]

 

Dla kibiców Miedzi Legnica wyjazd do Krakowa był ostatnim wojażem w Ekstraklasie, pomimo zwycięstwa inne wyniki potoczyły się tak, że właśnie Miedzianka za rok występować będzie znowu w I Lidze. Na sektorze gości Legniczanie zawitali w dwiema patriotycznymi flagami.

[art5]

 

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments