Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok 08.12.2018

13 811 kibiców obejrzało sobotni mecz w Krakowie, gdzie piłkarze Białej Gwiazdy podejmowali drużynę Jagiellonii Białystok. Podczas spotkania gospodarze zaprezentowali oprawę z wizerunkiem Henryka Reymana z jego „delikatnie” zmienionym cytatem. Swoją oprawę zaprezentowali również najmłodsi Ultrasi, również prezentując na sektorze Młodej Armii Białej Gwiazdy sektorókę. Tego dnia na sektorze gości pojawiło się 158 kibiców Jagiellonii Białystok.

 

Ultra Wisła:
Wczoraj zaprezentowaliśmy oprawę dedykowaną naszej drużynie. Na sektorówce przedstawiliśmy legendę – Henryka Reymana z jego (delikatnie zmienionym adekwatnie do sytuacji) słynnym cytatem. Do tego na dole młyna zawisł transparent „Drużyna z charakterem”, a całość uzupełniły flagi na kij.

Doping na meczu z Jagą był zdecydowanie na plus, często udało się podłączać do śpiewów cały stadion. Dało się wyczuć wśród kibiców zjednoczenie, co bardzo nas cieszy. Mamy nadzieję, że wczorajsza atmosfera zachęci kolejne osoby do licznego przyjścia na mecz z Lechem.

Na trybunach zawisły flagi: Bronowice, Prądnik Biały, Qrdwanów, Nowa Huta, Kleparz, Wisła Sharks, PDW, PF, Bałuty, Zgierz, „1909” Polonii Przemyśl, Olkusz, Myślenice, Jaworzno, Chrzanów, Skawina, Bochnia, Wadowice.

AVE WISŁA

 

Młoda Armia Białej Gwiazdy:
W dniu wczorajszym na naszym sektorze Mikołaj ze swoimi pomocnikami miał ręce pełne roboty. W ramach Wiślackich Mikołajek 2018 na naszym sektorze zameldowało się blisko 400 dzieciaków, które jak wynika z naszych informacji były niezwykle fanatyczne w minionym roku, w związku z czym zostały obsypane prezentami.

W kąciku Świętego Mikołaja wspólnie przygotowaliśmy kolorowanki, które w ramach akcji Wiślaccy Patrioci powędrują do Polaków mieszkających na Kresach wraz z życzeniami świątecznymi. Wraz ze Starzy Bywalcy oraz KTOZ przeprowadziliśmy również finał akcji „Gramy do jednej miski”, mieliśmy stoisko z gadżetami i zabawkami dla psów, które sami mogliśmy sobie stworzyć. Odwiedziły nas również niezwykle urocze psiaki, które szukają domów i mamy nadzieję znajdą je jak najszybciej! W ramach prezentów Mikołaj przygotował okazjonalne vlepki, smyczki, moc słodyczy a także świąteczną oprawę i głośny doping! Najmłodsi uczestnicy naszego sektora otrzymali pluszowe misie, a w drugiej połowie odwiedził nas Wiślacki Smok z prezentem w postaci jeszcze większej ilości słodkości. Po zakończonym meczu pośpiewalismy jeszcze trochę przy wyjściu ze stadionu, a w ręce naszego Mikołaja trafiły nieco spóźnione listy!
W dniu wczorajszym wraz z FC Wadowice spełniliśmy również marzenie pewnego chłopca, który bardzo chciał zobaczyć mecz Wisły na żywo. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego sektora za wczorajszą wspaniałą zabawę oraz za ogromny wkład w nasze świąteczne akcje „Przynieś Misia” oraz „Gramy do jednej miski”, sami już nie wiemy czy więcej rzeczy przywiózł Mikołaj, czy Wy. Tym akcentem zapoczątkowaliśmy coroczny cykl akcji świątecznych Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków, w niedługim czasie odwiedzimy kolejne dzieci by osłodzić i umilić im ten świąteczny czas! WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ!

 

Jagiellonia Białystok:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments