Warta Poznań – Śląsk Wrocław 13.12.2021

Dla kibiców Śląska Wrocław, mecz z Wartą Poznań, który odbył się w Grodzisku Wielkopolskim był ostatnim tegorocznym wyjazdem w Ekstraklasie (w ostatnim spotkaniu w tej rundzie, zmierzą się na własnym obiekcie  z drużyną Cracovii). Na sektorze gości zasiadło blisko 400 fanatyków, tego dnia została wywieszona flaga „WKS ŚLĄSK W DELEGACJI”, oraz transparent dla kolegi po szalu, który aktualnie przebywa na przymusowych wakacjach.

Podczas spotkania Ultras Silesia zaprezentowała oprawę adekwatną do daty rozgrywania spotkania. Została rozwieszona sektorówka (13.12), którą uzupełnił transparent „ZA ZDRADĘ NARODU KOMUNIŚCI DO GROBU”. Do całości odpalona została również pirotechnika.

 

Po meczu w Grodzisku Wielkopolskim było gorąco również pod sektorem gości. Po porażce z Wartą, kibice Śląska domagali się od piłkarzy przeprosin i wyjaśnień. Padły mocne słowa w kierunku zawodników, którzy po wszystkim oddali swoje koszulki.

 

Relacja Śląska Wrocław:

Oprawa: Sektorówka: 13.12. Transparent : „ZA ZDRADĘ NARODU KOMUNIŚCI DO GROBU”

Blisko 400 Fanatyków Śląska wspiera swoją drużynę w Grodzisku Wielkopolskim! Gry naszych piłkarzy nawet nie będziemy komentować. Po meczu pod sektorem zawodnicy usłyszeli co kibice Śląska mają do powiedzenia. Po czym oddali fanom swoje koszulki. Tego dnia wspiera nas Miedzianka w 52 osoby. Dziękujemy za wsparcie!

 

KKN Śląsk Wrocław:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments