W Pawłowicach bez zorganizowanej grupy fanów Ruchu

Mecz pomiędzy Pniówkiem, a Ruchem zostanie rozegrany bez udziału zorganizowanej grupy fanów Niebieskich. Władze Pniówka poinformowały, że sektor gości na obiekcie w Pawłowicach nie spełnia obecnie norm bezpieczeństwa ze względu na prowadzone przez Urząd Gminy roboty ziemno-budowlane. Jednocześnie przekazano, że nie będzie prowadzona sprzedaż biletów na to spotkanie, a na stadion będą mogli wejść jedynie posiadacze karnetów na domowe mecze Pniówka.

 

NRŚL GANG:

Według oficjalnego komunikatu „Mecz pomiędzy Pniówkiem a Ruchem zostanie rozegrany bez udziału zorganizowanej grupy fanów Niebieskich. Władze Pniówka poinformowały, że sektor gości na obiekcie w Pawłowicach nie spełnia obecnie norm bezpieczeństwa ze względu na prowadzone przez Urząd Gminy roboty ziemno-budowlane. Jednocześnie przekazano, że nie będzie prowadzona sprzedaż biletów na to spotkanie, a na stadion będą mogli wejść jedynie posiadacze karnetów na domowe mecze Pniówka.”

[art5]

GKS Pniówek ’74 Pawłowice to jakiś żart? Bo jeśli nie, to takie komunikaty możecie sobie wsadzić głęboko w dupe, tym bardziej, że to stek bzdur i kłamstw z Waszej strony! Sami na to wpadliście, czy może podpowiedział Wam to lokalny komendant? Przyznajcie się…? Przyjazd bytomskiej Polonii wychwalacie jako sportowe święto z udziałem kibiców gości, a gdy przychodzi do meczu z Ruchem, w oka mgnieniu Wasz sektor nie spełnia wymogów bezpieczeństwa?! A może wzorując się na działaczach z brzeskiej Stali macie zamiar sami powykręcać krzesełka na sektorze gości, a winę zwalić na kibiców Polonii? Co to kurwa za cyrk!? Apelujemy do Was o opamiętanie i zgodne z duchem sportowej rywalizacji umożliwienie kibicom Ruchu zobaczenie spotkania w Waszej miejscowości, bo nie martwcie się, MY na pewno przyjedziemy i choćby kolejny raz przyszło nam stać pod płotem, to z tego miejsca będziemy obserwowali zwycięstwo naszej drużyny!

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!

PIŁKA NOŻNA BEZ POLICJI!!!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments