Unia Janikowo – Legia Chełmża 16.06.2019

„Cała Polska niech się dowie – III liga w Janikowie!” – czyli awans Unii Janikowo, podczas meczu gospodarze zaprezentowali również oprawę z pirotechniką. Więcej w obszernych relacjach samych zainteresowanych.

Fanatycy Dumy Kujaw:
W przedostatniej kolejce sezonu przyszło nam zmierzyć się na własnym stadionie z Legią Chełmża. Na ten mecz nie prowadzimy żadnej szczególnej mobilizacji ale aktualna sytuacja w tabeli sprawiała, że zainteresowanie tym meczem było trochę większe niż zwykle.

[art5]

Zwycięstwo w tym meczu gwarantowało nam awans do III ligi i tak też się stało. Formujemy około 80 osobowy młyn i wywieszamy 5 flag. Tego dnia jesteśmy wspierani przez Zawiszaków z Wyżyn i Kapuścisk, Mogilna, Barcina, Inowrocławia i Miedzynia w sile około 30 osób. Dzięki wielkie za wsparcie! Co do sytuacji na boisku.. Do przerwy zdecydowanie zasłużenie prowadzimy 2:0 i w drugiej połowie będąc pewnymi awansu zaczynamy powoli świętować. Na sektor wjeżdża sektorówka i bawimy się w asyście kilku świec dymnych, rac i flag na kijach co dało satysfakcjonujący efekt.

[art5]

Tego dnia doping stał na dobrym poziomie, tak samo jak gra piłkarzy ponieważ finalnie wygrywamy mecz 3:0 i nasze miejsce w III lidze od przyszłego sezonu stało się faktem. Po meczu wbiegamy na boisko i dzielimy radość z zawodnikami. Pomimo niedzieli bal trwał długo. Cała Polska niech się dowie – III liga w Janikowie!

[art5]

Fanatycy Z Wyżyn:
W niedzielę delegacja FZW BZK obecna w Janikowie na meczu z Chełmżą. Unia wygrywa gładko i świętuje awans do III ligi. Podczas meczu konkretna oprawa i doping. Przyjezdnych nie stwierdzono. Wielkie podziękowania dla wariatów z Janikowa za zaproszenie na ten mecz, zajebiste przyjęcie i konkretną gościnę!!! SZACUNEK!!! CAŁA POLSKA NIECH SIĘ DOWIE III LIGA W JANIKOWIE!