Turniej Kibiców Widzewa Łódź 11.06.2016

W sobotę, 11 czerwca, w Żyrardowie, odbył się coroczny turniej kibiców Widzewa, poświęcony ŚP. „Ryśkowi” – fanatykowi z tego miasta.

Relacja Kibiców Widzewa:
Za nami IV Memoriał im. ŚP. Rafała „Ryśka” Jankowskiego. Turniej w Żyrardowie na stałe wpisał się w kalendarz kibiców Widzewa, którzy od czterech lat w czerwcu zjeżdżają się wraz z zaproszonymi ekipami do miasta oddalonego od Warszawy o jedyne 50 km. Nic w tym dziwnego, gdyż w Żyrardowie karty rozdają Widzewiacy dzięki czemu wszyscy przyjezdni mogą podczas turnieju i nie tylko czuć się jak u siebie.

W turnieju wzięło udział 28 drużyn. Oprócz łódzko-fan clubowych drużyn wystąpiły ekipy: Ruchu Chorzów, CSKA Moskwa, Partizana Belgrad, Chrobrego Głogów, Stali Rzeszów, Karpat Krosno, Elany Toruń, z którą pojawili się również chłopcy z KKS-u Kalisz.

Po zaciętych zmaganiach boiskowych zwycięzcą okazał się fan club z Opatówka, który pokonał w finale Elitę Pabianic. III miejsce zajął fc Wolbórz&Sulejów.

Po turnieju jak co roku w wynajętym lokalu trwała wspólna impreza dla wszystkich gości, którzy Żyrardów opuścili dopiero dzisiejszego wieczora.

Łącznie przez turniej przewinęło się w ciągu dnia około 800 osób. Wszyscy uczestnicy przyznali, że turnieje w Żyrardowie zawsze stoją na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym, a panująca na nich atmosfera jest lepsza niż nie jeden wyjazd za swoją drużyną.

video:

Relacja Kibiców Karpat:
Jesteśmy obecni w 20 osób z flagą „BT” na IV Memoriale im. Rafała „Ryśka” Jankowskiego w Żyrardowie. Oprócz nas zaproszone ekipy to: Stal Rzeszów, Ruch Chorzów, CSKA Moskwa, Partizan Belgrad, Elana Toruń, Chrobry Głogów, KKS Kalisz. Z turnieju odpadamy w ćwierćfinale tracąc bramkę w ostatnich sekundach mecz z drużyną Pabianic. Dziękujemy za gościnę!

Relacja FC Piekary:
W sobotę, 11 czerwca, w Żyrardowie, odbył się coroczny turniej kibiców Widzewa, poświęcony ŚP. „Ryśkowi”. Pięciu kibiców z Piekar występuje w drużynie z Widzew FC Kalisz. Po kilku dobrych meczach w grupie odpadamy w 1/8 finału z drużyną Partizana Belgrad. Podziękowania dla Braci z Widzewa za zaproszenie.

[g]456[/g]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments