Stal Sanok wraca na kibicowską mapę Polski

OŚWIADCZENIE KIBICÓW STALI SANOK:

„Wracamy!

Jak każdy z Was wie od zbliżającego się sezonu wracamy do gry! Hasło ”Stal Sanok Nigdy Nie Zginie” nabiera w końcu blasku. Jesteśmy po wstępnych rozmowach z prezesem klubu stąd nasz wpis. Zaczynamy nisko, bo A klasa. Ale w końcu na czysto, na zdrowych zasadach z rozsądnym właścicielem.
Prezes ma nastawienie jak najbardziej pro kibicowskie i możemy liczyć na pomoc klubu w wielu istotnych sprawach. Ale po kolei.

Herb i barwy oczywiście pozostają niezmienne, o warunkach licencyjnych jeszcze nie wiemy wszystkiego, to z czasem. Warto wiedzieć że wciąż właściciele innych klubów kopią pod nami dołki jak tylko mogą. Dlatego tak ważne jest rozpoczęcie Stalowej propagandy już teraz. To właśnie teraz musimy pokazać ilu NAS jest. Że nasz fanatyzm ani na moment nie zgasł.
Sezon zaczynamy w sierpniu i w dniu pierwszego meczu organizujemy turniej kibiców, w którym wystąpią wszystkie osiedla i każda ze zgód. Chcemy aby całe miasto o nas mówiło. O nas, o Stali, o tym ze przetrwaliśmy. Naszym celem jest przejęcie przynajmniej połowy trybuny głównej, jak za najlepszych czasów, bo najlepsze dopiero przed nami… Pierwszy mecz to dla nas święto, musimy zamknąć usta wszystkim, którzy nam źle życzą a jest ich sporo.
O wszystkim będziemy informować na bieżąco My, plakaty, transparenty itd. A będzie o czym bo wielu z nas już pracuje nad tym.

Cała Stal Zawsze Razem!”

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments