PP: Olimpia Zambrów – GKS Katowice 29.09.2021 2 października 2021

Intensywny wrzesień na szlaku GieKSiarze zakończyli pucharowym wyjazdem do Zambrowa. Ultras GieKSa’03 przygotowała na spotkanie z Olimpią skromną oprawę, której motywem przewodnim było hasło „WYJAZDOWI KONESERZY”. Było to nawiązanie do tego, że był to czwarty wyjazd w ciągu dziewiętnastu dni, kolejny z bardzo dobrym wynikiem liczbowym – 194 fanatyków zameldowało się w sektorze gości.

 

Relacja GKS-u Katowice:

194 kibiców GieKSy w tym 5 Banik Ostrava i 5 Górnik Zabrze pojawiło się w środę w Zambrowie. Dostaliśmy 100 biletów, ale na stadion wszedł każdy, kto chciał.

 

Trójkolorowe Lędziny:

Na wczorajszy mecz pucharowy do Zambrowa, wybiera się 13 fanatyków z FC HL. Cały mecz prowadzimy aktywny doping, ultrasi przygotowują oprawę, a na sektorze można podziwiać flagę wyjazdową naszego FC. HL ON TOUR!

 

GieKSa z Gisza:

Wyjazdowi koneserzy z Giszowca meldują się na ostatnim wrześniowy wyjeździe w 15 osób! GzG on Tour!

 

Gieksa z Wełnowca:

194 osoby (w tym po 5 KSG i FCB) wspierały wczoraj GieKSę w Zambrowie. Ten wyjazd zakończył serię 4 wyjazdów w 19 dni (piątek, poniedziałek, sobota, środa). Nas z WNC 8 osób. Szacunek dla każdego uczestnika tych wypraw.

 

JURAJSKA GIEKSA:

Do Zambrowa rusza wczesnym rankiem 194 kibiców GieKSy! Piłkarze pokonują Olimpię Zambrów i gramy dalej w Pucharze Polski. Nas z Jurajskiej obecnych 6 fanatyków. Chcielibyśmy podziękować Witosa i Piotrowicom za dobrą integrację – dzięki bracia!

 

zobacz również zdjęcia: