Raków Częstochowa – Ruch Chorzów 30.03.2024

Dzisiaj w Częstochowie odbywał się mecz miejscowego Rakowa z Ruchem Chorzów. Niebiescy mieli na to spotkanie swój plan, więcej w relacji samych zainteresowanych.

 

Relacja Ruchu Chorzów:

Od początku mamy swój plan na to spotkanie. Dzień przed meczem wrzucamy info do neta o samochodowej zbiórce. Dziś zbieramy się w 3 stówki brygady (z nami Wisła w 30 i Widzew w 10 osób. Dzięki!) i wsiadamy do pociągu rejsowego. Do samej Częstochowy jedziemy bez obstawy, dzwoniąc jednocześnie do koleżanek żeby się zebrali, jednak telefon tego dnia był w większości przypadków głuchy, a jak już został odebrany to pojawiają się „trudne sprawy”.

Pół roku temu wpadacie do Gliwic w 5 minucie meczu jak wszyscy są na stadionie, wylatujemy do was, uciekacie pod stadionem jak zające, część dostaje wpierdol i traci barwy. Po wszystkim dzwonimy do was z propozycją, że możecie sobie wybrać warunki i nagle nie macie chęci na harce. Dziś jedziemy do Was pociągiem rejsowym bandą, specjalnie dzwonimy odpowiednio wcześniej żebyście się przygotowali i że jesteśmy bez psów to najpierw kilka numerów od was nie odbiera, a później jak jeden przypadkowo odbiera mówicie, że kozak, ale was nie ma. Po tym wszystkim UWAGA! na stadionie śpiewacie do nas, że „mieliśmy szansę” i jesteście głusi na nasze „odbierz telefon”. Dramatyczne zachowanie frajerskiej ekipy. Następnym razem powiedzcie młynowym co mają śpiewać, bo wyszliście na błaznów. Zresztą nie pierwszy raz.

Na meczu jesteśmy z flagą SzaRańcza. Piłkarze remisują po bramce w końcówce i zdobywają 1 punkt. Przed nami kolejne finały, NIE MA MOWY O SPADKU W TYM SEZONIE!

Raków Częstochowa – Poczta Głosowa.

Do następnego

 

Raków Częstochowa:

guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Brodaty
Brodaty
2 miesięcy temu

Prawda jest taka że ciule spod jg tylko mocni są przy dworskich i np dziarsko pakują się na narodowy wiedząc że nie będzie przeciwników. Ów uliczni h spod znaku medalika leszcze

T.E.R.
T.E.R.
2 miesięcy temu

2x w rynnę i raz w parapet. Może zapomnieli kierunkowy…

Artykuł dotyczy ekip