PRZED MECZEM: Ruch Chorzów – Górnik Zabrze 16.03.2024

Już jutro odbędą się kolejne Wielkie Derby Śląska, podczas których Ruch Chorzów będzie gospodarzem. Do klubu z Zabrza wpłynęło dzisiaj pismo, z którego dowiadujemy się, że na sobotnie spotkanie przyjezdni nie będą mieli możliwości wnieść na sektor gości żadnych flag. Poniżej umieszczamy treść całego pisma i komentarz kibiców Górnika.

 

Torcida Górnik:

Strach ma wielkie oczy, tak Ruch przed wielkim Górnikiem się moczy! Gdyby zasłonić herb i podpisy wtedy wielu by pomyślało, że to pismo wysmażył jakiś tęczowy polityk w stylu Trzaskowskiego. Mogą sobie smrody pohukiwać z trybun hasłem „piłka nożna dla kibiców”, ale po czynach ich poznajemy i na każdym kroku „wyłazi” z nich totalne zakłamanie. Nie dali pełnej puli biletów, a teraz zakazują wnoszenia flag. Ciekawe co będzie następne, może zmienią nazwę na Psychotrans?!

Odpowiedź Ultras Niebiescy:

Z racji tego, że szczewusy już płaczą i zachowują się jakby pierwszy raz w życiu dostali z jakiegokolwiek klubu takie pismo, szukają atencji u wszystkich i pomocy w internecie… Nasze stanowisko od lat się nie zmienia – piłka nożna dla kibiców, opraw i dopingu. A jakbyście nie zrozumieli to jeszcze raz, specjalnie dla waszych pustych szczewskich łbów – weźcie te swoje wszystkie szmaty i to co tam nabazgraliscie na oprawie, bo wiadome jest, że to wejdzie. Tak jak zawsze.

Nie dziwi nas, że zachowujecie się jak zwykłe pizdy i płaczecie o pismo, które jest wysyłane przez wszystkie kluby w Polsce i które jest standardowym działaniem. Idąc waszym tokiem „myślenia” to co tydzień latały by takie pisma wysyłane przez ekipy, które mają w danym weekendzie mocny wyjazd.

Gdzie jest wasze PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW jak trzeba wpuścić Wisłę?!

Nie pozdrawiamy

Piłka nożna dla kibiców

guest

8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ma2ch
Ma2ch
3 miesięcy temu

Weszliście race i szmaty mieliście to po co było te sranie na necie

Remik Warta
Remik Warta
3 miesięcy temu

Żabole – liżecie dupsko poznańskiemu kuchenkorzowi 🙂 Nie przystoi, gdzie macie zasady…

Malutki
Malutki
3 miesięcy temu

Bekarty komunistów z tego komunistycznego tworu z Zabrza się zesraly i płaczą szkoda ze w internecie tacy mocni

achtacht
achtacht
3 miesięcy temu

ja tam wolałem stare surowe czasy jak skinheadzi rządzili na trybunach i internetowych płaczków nie było

Anton
Anton
3 miesięcy temu

Śmierdziele to jednak stan umysłu

Rad
Rad
3 miesięcy temu

Czemu Wisły bo nie mylcie kibiców z nozownikami

Ksg
Ksg
3 miesięcy temu

Kto tu jest pizda zawsze smiecie jebane nie chcecie wpuscic Zaboli bo by wam zrobili rozpierdol jak zawsze jak nie jestescie w przewadze pierdolone kompleksiarze

PabloZSh
PabloZSh
3 miesięcy temu

Ale jesteście śmieszni z tymi oświadczeniami. A Górnik z tym porównaniem do Traskowskiego. Pismo pisał prawicowy pisior specjalnie dla płaczących szczewiontek

Artykuł dotyczy ekip