Oświadczenie GKS-u Tychy 1 kwietnia 2018

Sobotni mecz pomiędzy GKS Tychy i Ruchem Chorzów został przerwany na kilka minut podczas drugiej połowy. Wszystko przez zamieszki na trybunach, w ruch poszły powyrywane krzesełka i odpalona pirotechnika. Więcej informacji znajdziecie w fotorelacji live (TUTAJ), którą przeprowadziliśmy wczoraj na łamach naszego serwisu. Włodarze klubu stanowczo potępiają zachowanie kibiców, straty na obiekcie mają być wkrótce oszacowane, a klub będzie domagał się o ich uregulowanie przez Stowarzyszenie Kibiców.

 

Oświadczenie:

Tyski Sport S.A. w sposób zdecydowany i stanowczy potępia zachowanie pseudokibiców podczas derbowego spotkania z Ruchem Chorzów. Nie będziemy tolerować ani akceptować takich reakcji chuliganów na Stadionie Miejskim. Trudno nam zrozumieć sytuację, kiedy nasi kibice dewastują swój stadion. Będziemy domagać się od Stowarzyszenia kibiców zwrotu pieniędzy za zniszczenia na obiekcie.

Stadion Miejski Tychy jest obiektem w pełni monitorowanym, dlatego wobec wszystkich osób, które złamały prawo zostaną wyciągnięty konsekwencje prawne. Klub GKS Tychy nie będzie tolerował tego typu chuligańskich wybryków.

Chcemy także podkreślić, że 99% kibiców na stadionie w sposób fantastyczny dopingowało zespół. Niestety zachowanie grupy chuliganów może oznaczać dla klubu poważne konsekwencje.

 

GALERIA 1: GKS Tychy – Ruch Chorzów 31.03.2018 | Fot. Wilhelm Conrad

GALERIA 2: GKS Tychy – Ruch Chorzów 31.03.2018 | Fot. Marcin Zarychta

GALERIA 3: GKS Tychy – Ruch Chorzów 31.03.2018 | Fot. Robert Stroiński